Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez szemétség vagy...

Szerintetek ez szemétség vagy igaza van?

Figyelt kérdés
ma a suliban egy csaj lecsövesezett engem... nem öltözöködöm úgy, mint ő (szoknyák, magassarkúk, blézerek, szövetkabát), sminkelni sem sminkelem magam annyira (csak alapozó és spriál). legtöbbször csőfarmert hordok, bő feslőrésszel, tornacipővel, vannak szakadtabb nadrágjaim is, ami nem úgy néz ki, mint ha a kutya szájából rángatták vna ki. mondtam a lánynak h rosszul esett, amit mondott, de ő csak kinevetett és mondta, h az osztályban mindenki így gondolja :(
2013. jan. 30. 12:48
 1/6 Tunde1983 válasza:
szerintem az a fontos, hogy te jol erezd magad abban a ruhaban, s ha tisztan oltozkodsz, nincs amiert "lecsovesezzen", mert minel szakadtabb, annal vaganyabb :)nem mindenki playboy nyuszi.
2013. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lány bunkó volt.Nekem sem tetszik ahogy páran öltözködnek,de mégis megértem vagy elfogadom hogy ez az ízlésük.Valahogy az ember része.

Ha esetleg úgy mondta volna hogy 'Miért nem veszel fel valami szorosabb felsőrészt,vagy magassarkút,olyan jól állna! 'akkor még rendben lett volna,de így...

Büszke lehet lány édesanyja.

2013. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

IMádom a szűk farmert bő felsőrésszel, és én persze magassarkúval hordom.... ha valaki lecsövesezne, csak megmondanám, hogy ami rajtam van felsőrész az pl. 12 ezres Amnesia.... (a mai pont olyan)....

Nekem azzal van bajom ha valaki büdös, de azzal nagyon :/

2013. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs igaza. Egyszerűen te a sportosabb öltözetet szereted, vannak ezzel még így páran. Egyszerűen csak tudatlan szegény lány, ne törődj vele.
2013. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sz*rd le,nem kell úgy öltözködnöd mint a többi lány,a te dolgod hogy milyen ruhákat szeretsz,legalább van saját stílusod
2013. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vagány az öltözködésed, a viselkedésed is legyen az. meg sem érdemelte, hogy bevalld neki, mennyire rosszul esett. csak egy pi csa szól be ilyenért. le kell sz*rni. ha te jól érzed abban a ruhában magad, akkor nincs semmi baj. semmi csöves dolog nincs abban amit leírtál. ha nem koszos vagy büdös, akkor tényleg hülye, és kész.
2013. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!