Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a nyakláncom...

Mi a véleményetek a nyakláncomról és fülbevalómról, igaza van barátomnak, vagy annak, akinek tetszik?

Figyelt kérdés

A páromnak nem tetszik,nekem meg elment a kedvem a nyaklánctól. Mit gondoltok?


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. márc. 23. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik:) szal ha neked nem kell add nekem: D
2012. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ritkán mondom ékszerre (ami nem valami extrém giccses), hogy csúnya... de ez az. Nagyon.
2012. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép,de attól függ ki a viselője...Magamon pl nem tudom elképzelni,hiába szép.
2012. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem szól bele a kedvesem abba, hogy milyen kiegészítőket viselek. Nekem nem tetszik, de annyira nagy baj nincs vele, hogy ne vehetné fel bárki, nem valami otromba nagy, vagy közönséges, szóval nem értem, hogy egy férfi ez esetben miért kritizálja a barátnőjét.

Ő is csak olyasmit visel, amit te előtte jóváhagysz? Mert ha nem, akkor szerintem beszéljétek meg, hogyha nem tetszik neki, akkor inkább ne szóljon, ha meg tetszik akkor dícsérje meg.

2012. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor először megnéztem nem tetszett, de felvéve szerintem nem mutat rosszul. A fülbevaló viszont otromba
2012. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinteséget. Igazából én kérdeztem páromat,hogy tetszik-e neki ő meg mondta, hogy nem igazán és egy férfi nemiszervre hasonlít.
2012. márc. 23. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
én a fülbevalót hordanám de a nyakláncot már nem
2012. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nyaklánc nem tetszik. Látszik hogy nem arany és elég buta színe van. A fülbevaló viszont lehet szép.
2012. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nagyon csúnya :s
2012. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nyaklánc nagyon szép, a fülbevaló se rossz, szerintem kidobni h.ül.y.e.s.é.g lenne!
2012. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!