Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2 héttel ez előtt vettem egy fekete nadrágot, és csak később tűnt fel, hogy nagy. A testvéremre meg pont kicsi a fekete nadrágja (de csak egy kicsit szűk) és felajánlotta, hogy cseréljünk, ami nekem eszembe sem jutott. Aztán felpróbáltuk egymás nadrágját, és azt mondta, hogy rá jó az enyém, rám meg jó volt az övé. (kicsit vacillált előtte, de belement) aztán nyújtotta a jobb kezét, és még kezet is ráztunk. Ez tegnap történt. Ma meg délután azzal állít elém, hogy neki mégis kell a nadrágja, és cseréljük vissza. De nekem nagyon tetszik az "új" nadrágom és pont rám illik, szóval természetesen nem mentem bele a visszacserélésbe. Erre most jön, hogy de az az ő nadrágja, és hogy akkor ő majd visszaveszi. De hát nekem adta! Nincs semmi joga visszavenni. Jó, szerződés meg ilyesmi természetesen nincs róla, de már akkor is az enyém. Kinek van igaza?

2015. jan. 26. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltétek a cserét, szóval az már a tiéd, vissza ne add neki. :D
2015. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A megegyezés miatt neked, neki meg jobban átkellett volna gondolnia
2015. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly? Hordjátok akkor közösen ha egyikőtök sem enged... De ilyenért kérdést feltenniO.o
2015. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szomorú, hogy ilyen "jó" testvérek vagytok. Mi amíg együtt laktunk a testvéremmel "egymás" ruháit hordtuk (valójában közös volt a ruhatárunk, csak a fehérnemű nem) Mikor szétköltöztünk akkor se vitáztunk ilyen piszlicsáré dolgokon, hogy kinek melyik póló kell vagy ilyesmi.
2015. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Ó de nyomorékok vagytok.
2015. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!