Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tönkretették a hajam, amit...

Tönkretették a hajam, amit évekig növesztettem hogy emó hajam lehessen. De balhé volt mert miután belevágott, azután én nem fizetem ki. kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

már az elején nem tetszett a nőnek hogy mit szeretnék. láttam hogy amikor mondtam neki húzza a pofáját. de megkérdeztem megcsinálja e vagy sem. erre csinált nekem egy olyan hajat hogy az egyik oldalt belenyírt de durván, úgy ahogy van a pajeszomat leszedte. na mondom mi ez mit művel, mondja frizurát csinál.... na ekkor már halál ideges voltam, mondom ok de akkor feljebb hagyja meg, hát nem elbaxta azt is? na kb a végére mikor láttam hogy növeszthetem vissza az egészet - egy rohadt év volt- akkor mondam köszönöm de ezt elbasztad, és én ezlért nem fizetek mert tönkretetted. erre elrohan és előszed valahonnan egy nagy dagadt embert aki a főnoke, aki kioktatott hogy ők az egyéniségemre meg a tökömtudja mimre csinálnak hajat meg már lassan megmondta hogy leszarják mit akarok akkor is az van amit ők akarnak. na én erre elhúztam... nem tudom hogy vagytok vele, de sztem ha én taréjt akarnék minden színben pompázó taréjat, akkor is nekik kötelességük lenne úgy nyírni ha ÉN FIZETEM KI. nem?


22f


2014. aug. 17. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

De. Nem hiába vágom én magamnak a hajam...

Én most növesztem, de ha elmennék egy hajvég vágásra, hogy vágjanak belőle 2 centit, valószínűleg vállig érő hajjal jönnék ki (most hátközépig ér).

Szóval én inkább magamnak vágom, bár tény, hogy aki extrémebb sérót akar, annak nehezebb dolga van... De random fodrászhoz nem mennék, az biztos. Inkább megfizetnék egy mesterfodrászt.

2014. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Igénybe vettél egy szolgáltatást, még ha annak minőségével nem is vagy elégedett. De mivel elvégezték a munkát, köteles vagy érte fizetni. Ilyen esetekre találták ki a panaszkönyet, amibe le lehetne írni, hogy mivel és miért nem vagy elégedett.

Ez kb olyan, mint hogy veszel a cukrászdában egy sütit, amit megeszel, de a végén nem fizetsz, mondván sz.ar volt. Ha nem ízlik, nem eszed meg és akkor megteheted, hogy ki sem fizeted. De te ott maradtál a fodrász ollója alatt és megvártad, amíg befejezi a munkát. Szóval nem jogos, hogy nem fizettél.

2014. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igénybe vettem egy szolgáltatást ahol nem azt kaptam amit kértem, ergo sztem ők szegték meg ott a "szerződést" hogy nem olyanra vágták ahogy kértem. jah, és ha egy normális cukrászdában kihúzól a sütiből egy rohadt nagy hajszálat, azt oda is viszed nekik állítom még őkkérnek elnézést vagy 10x. na ilyen volt már velem...
2014. aug. 17. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
De a sütis példában te NEM ESZED MEG azt a sütit, amit visszaiszel, tehát így megteheted, hogy nem fizetsz. De ha megeszed azt a sütit, akkor senki sem fog téged fizetés nélkül elengedni, ezt fogd fel. És ne itt állj neki vitázni és "szabályszegéssel" vagdalózni, hanem nézzél utána neten erre szakosodott oldalakon. De garantálom neked, hogy mivel igénybe vettél egy szolgáltatást, ha nem fizetsz, lopást követsz el. Azt megtehetted volna, hogy hajvágás közben állsz fel, amikor már láttad, hogy nem lesz jó. Akkor távozhattál volna angolosan. De te végig ülted, úgyhogy nem teheted meg jogilag, hogy nem fizetsz.
2014. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Neked volt igazad, egyértelmű. Velem is történt már hasonló, én sminkest kerestem magamnak, és egy kozmetikus próbált meg kisminkelni engem...hát ilyen ronda még sosem voltam, mint amikor kisminkelt. Utána megkérdezte: "na, hogy tetszik?" nagyon udvariasan azt feleltem: "hát, nem egészen erre gondoltam, én fekete szemceruzával kértem a sminket" erre ő: "hát, téged azzal nem lehet, nincs egyénisége az arcodnak"....kifizettem, de nem kellett volna, én irigylem a bátorságodat, hogy nem fizettél. A poén egyébként az, hogy végül találtam egy profi sminkest (nem kozmetikus-sminkest), aki egyből azt mondta: "a fekete jó választás" A smink pedig gyönyörű volt.
2014. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fodrász vagyok, tehát a másik oldalról nézem a dolgot, és azt mondom jól tetted, hogy nem fizettél. Szóbeli megállapodás jön létre az elején, amit az egyik fél nem teljesített (ez volt a fodrász). Akkor miért is kellene fizetni?

Volt már itt sütis példa, de én mást mondok:

elviszed a kocsidat a mosóba, erre leszerelik a kerekeket, aztán meg akarják fizettetni. Az sem lenne jogos. :)


Azt azonban nem értem, miért nem álltál fel akkor, amikor jól belenyírt, hiszen láthattad, hogy nem lesz jó. Tudom, hogy nem te vagy a hibás, de a nagyobb bajt elkerülhetted volna, mert így sokkal tovább tart, míg eléred végre a vágyott frizurát.

2014. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!