Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Általános iskolából ballagó...

Általános iskolából ballagó 14 éves lánynak magassarkú és műköröm nem korai?

Figyelt kérdés

Az indok az, hogy "a többiek is mind mennek körmöshöz" vagy "a többieken is magassarkú lesz, biztos, hogy nem veszek topánkát!". És az a szomorú, hogy ezzel az anyuka is egyetért, és ugyanezt az elcseszett indokot hangoztatja, hogy "minden osztálytársa blabla". Én ettől alapból kikészülök, hát ha még egy felnőtt ember bátorítja hülyeségre a kislányt...


Szerintetek egy őskövület vagyok? Vagy tényleg gyors ez egy kicsit? Most már kapott időpontot körmöshöz, és megvették a magassarkút is, úgyhogy veszett fejsze nyele, de nem szeretném hagyni, hogy ez az "azért, mert a többiek is" felfogás elharapódzon a családban...


2015. jún. 3. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
???
2015. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ha visszafogott akor lehet,ha 12cm es sarok kell,és 30K-ért műköröm akkor offolom.


de majd a saját lányodat kiteszed mindenféle csúfolásnak,akkor örülhetsz,hogy te bezzeg nem engdsz a21ből...

2015. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Erre az egy alkalomra szerintem elfogadható:)
2015. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Normális keretek között nem korai.nem kell 22cm és gyémántokkal ékesített műköröm.l

Legyen nyugodtan nőies,ez elkerülhetetlen.

Ahogy többiek majmolása is,mert nyilván nincs abban a hejzetben,hogy őt majmolják.


Lehet hogy szeretnèd ekerülni ezt az "azért mert a többiek is"dolgot de ha nem te gyereked akkor inkább ne szolj bele a nevelésébe.

Tudhatnád ha valaki egy picit is kilóg a sorbol akkor rögtön tökéletes cikizési alannyá vállik és azok is akik vele futnak...a ballagással ez a történet nem zàrodikle,ugyan úgy napi kapcsolatban maradnak. Csak nem együtt járnak majd suliba.

2015. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnos valamennyire kénytelen vagy engedni a csoporttal, mert ha erőlteted az egyediséget, ki is közösíthetik és az sem jó. De értem, miről beszélsz, fontos, hogy a saját stílusa, véleménye többet nyomjon a latban.


De ez borzasztó, hogy náluk ez az általános, a műköröm ráadásul szerintem minden életkorban "korai" :D hálát adok a sorsnak, hogy nálunk szóba sem jött ilyesmi. Próbáljátok olyan iskolákba, szakkörökre íratni, ahol normális a szellemiség és nem a plázacicává faragás megy.

2017. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!