Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnék nyitott gondolko...

Hogyan tudnék nyitott gondolkodású lányokkal beszélgetni divatról?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy bizonyos tekintetben furcsa az érdeklődési köröm. Nem is tudom, jó ötlet-e ide írni a problémámat, de talán még így anonim módon a legbiztonságosabb, és hátha változik valami. Szóval...


Az a baj, hogy bár fiú vagyok, de nagyon érdekelnek bizonyos, mondjuk úgy, "csajos dolgok", például a magassarkú cipők és a nőiesebb retikülök. Valamilyen szinten a manikűr, smink és műszempillák is. De ezekről egyszerűen képtelenség bárkivel is beszélgetni, internet ide vagy oda, mert csak negatív dolgokat kapok, még lányoktól is.


Persze ez nem annyira létkérdés, nem vagyok depressziós emiatt, de néha annyira jól esne csajos dolgokról beszélgetni valakivel, aki biztosan jobban is ért hozzá, és nyitottan áll hozzá különös dolgokhoz.


Nem tudom jó ötlet volt-e ide írni, de legalább kiírtam magamból egy kis stresszt.


Nem a levegőbe beszélek: bírom a Moschino táskákat, és szerintem alapvetően nincs semmi gond az egysoros műszempillákkal.


Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, legfeljebb privátban írom. Köszi, hogy elolvastál.



2014. febr. 14. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én szívesen beszélgetek veled, csak az baj, h jelenleg nem vagyok túl jártas a témában. De szívesen tanulok :)
2014. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
írhatsz nekem is :)
2014. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írhatsz, haverommal szoktam helyes pasikról dumálni, egyáltalán nem gáz :D
2014. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Jó ez most egy normális kérdés lesz: Meleg vagy? Mert általában a meleg ismerőseim inkább érdeklődnek az ilyesmi iránt, viszont a legtöbb műkörmös férfi ismerősöm (én is körmös vagyok) hetero, szóval vannak kivételek. Egyébként csak kíváncsi vagyok. Különben neked is ajánlom a szakmát a fiú körmösökhöz nagyon szeretnek járni a lányok.
2014. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
írhatsz nekem is :)
2014. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!