Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én érzem magam kellemetle...

Csak én érzem magam kellemetlenül bikiniben?

Figyelt kérdés

Természetesen biztos nem csak én, ez egy költői kérdés volt. Inkább úgy fogalmazok: ki még? És sikerült valahogy leküzdenie?


Nézem, ahogy a leöttyedtebb hájtömegek is teljes természetességgel, kicsit sem zavartatva magukat vonaglanak, vagy hevernek a bikinijükben.

De én meg, akin szinte semmi felesleg sincs, (mondanám, hogy karcsú, de magamra inkább nem mondok szépet) utóljára, ha 10 éve (kb másodikos koromban, amikor még nem nagyon foglalkoztam ilyennel) viseltem bikinit. Egyszerűen szégyellem magam. Úgy érzem nem vagyok elég jó alakú, vagy elég tökéletes ahhoz, hogy ilyet vegyek fel, és csak hülyét csinálok magamból...

Ki van még az én helyzetemben? Hogy léptetek túl ezen?



2015. máj. 18. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na amit leírtál adatokat azzal akár lehetsz jó csaj is, legrosszabb esetben átlagos. Nyáron irány a strand :)
2015. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a Te alakod teljesen ellenben az enyémmel.

152cm és 45 kg. :(

2015. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
utolsó te is inkább vékony lehetsz mint túlsúlyos, bőven jó a magasság-súly értéked (persze például izom-testzsír arányt nem tudunk)
2015. máj. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azok a kövér emberek általában leszarják vagy pedig van önbizalmuk.

Egy vékony, karcsú lány nem hiszem, hogy bárkinek is olyan nagy problémát okozna :D

Egyszerűen, ha még jó alakod is van, nincs önbizalmad, vagy csak szokatlannak érzed. Lehet hordanád egy darabig és te is teljes természetességgel hordanál :) csak megszokás kérdése

Biztos nem csinálsz hülyét magadból. És olyan sincs, hogy mindenki számára elfogadott tökéletes alak. Indulj ki abból, hogy jó az alakod, vagy jobb mint a másiké.

2015. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!