Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én érzem magam kellemetle...

Csak én érzem magam kellemetlenül bikiniben?

Figyelt kérdés

Természetesen biztos nem csak én, ez egy költői kérdés volt. Inkább úgy fogalmazok: ki még? És sikerült valahogy leküzdenie?


Nézem, ahogy a leöttyedtebb hájtömegek is teljes természetességgel, kicsit sem zavartatva magukat vonaglanak, vagy hevernek a bikinijükben.

De én meg, akin szinte semmi felesleg sincs, (mondanám, hogy karcsú, de magamra inkább nem mondok szépet) utóljára, ha 10 éve (kb másodikos koromban, amikor még nem nagyon foglalkoztam ilyennel) viseltem bikinit. Egyszerűen szégyellem magam. Úgy érzem nem vagyok elég jó alakú, vagy elég tökéletes ahhoz, hogy ilyet vegyek fel, és csak hülyét csinálok magamból...

Ki van még az én helyzetemben? Hogy léptetek túl ezen?



2015. máj. 18. 19:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Öööö, én is valahogy hasonlóan vagyok, de szerintem kicsit más okból. Nem vagyok egy kerek alkat, sőt, én is karcsúnak mondanám magam, kicsit lapos is vagyok, de nem ez zavar igazán, hiszen más is van így vele a strandon. Egyszerűen csak nem az én világom, annyival szívesebben viselnék valami vintage fürdőruhát, de hát szinte sehol nem lehet kapni, meg körbe is röhögnének... :/ Szóval nem nagyon járok strandra...
2015. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem sem lenne baj, ha végül az egyberészes, vagy a tankini mellett döntenék. De valahogy mégsem fér a fejembe, akinek nem áll jól, miért hordja, én meg miért vagyok ilyen önbizallomhiányos...?
2015. máj. 18. 19:49
 3/14 anonim ***** válasza:

hát kimondtad, önbizalomhiányos vagy. ha karcsú vagy ugyan miért ne vehetnéd föl? különben meg mindenki azt vesz fel amit akar.

általában azok a lányok az ennyire szégyenlősek akiket nagyon konzervatívan neveltek és tiltott volt a meztelenség bármilyen formája a családban, iskolában stb.

2015. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bikiniben strandon, nyaraláskor van az ember és oda szórakozni megyünk, nem szépségversenyre. Nem kell tökéletesnek lenni, de még csak nem is kell jól kinézni hozzá. Sose gondoltam arra egy strandolás közben sem még, hogy hűűű nem vagyok tökéletes. Mit számít az?
2015. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül..

Én nagyon vékony vagyok...nem szeretem a nyarat,mert nem tudom "takarni" az "alakomat"

kb 10 db bikini van a szekrényemben...1db-t vettem fel 1x...

Nem tudtam leküzdeni sajna :)

2015. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem neveltek konzervatívan, nem tiltottak soha. Értem én, hogy a strandra szórakozni megy az ember, de azért mégsem örül, ha másnak negatív véleménye van róla...nem értem, miért mutatja valaki az előnytelenségeit, ha el is lehet takarni? Igaz, van ami ígyis, úgyis látszik, de legalább nem közvetlenül...
2015. máj. 18. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
én sem szeretem a bikiniket, teljesen olyan, mintha csak fehérneműben lennék. nincs okom szégyenkezni a testem miatt, de nem szeretem, hogy olyan részeim is látszanak, amihez idegeneknek nincs köze. : D meg azt is utálom, amikor megnéznek.
2015. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is teljesen így érzem, de én még rövidnadrágba is nem csak fürdőruhába. Arra gondolok hogy mindenki bámul(közbe nem) és szégyellem a testem. Szerintem nem vagyok egy nagy darab,azért karcsú se, (175/58) de mégis ezt érzem. Pedig engem sem neveltek konzervatívan.Nem tudok rajta túllépni.
2015. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én sem szivesen viselek rövidnadrágot. A lábamat kifejezetten undorítónak találom...őszintén...a hasamat is. Pedig én sem vagyok valami gigantikus. 168cm/52kg

Teszek a jobb alakért, de a genetikám akkor is f*s :/

2015. máj. 18. 22:11
 10/14 anonim ***** válasza:

A strandon senki nem fog rossz szemmel nézni.

Én fiú vagyok, a jó csajokat megnézem, a hájtömegeken szörnyülködök, mindenki más meg szinte "láthatatlan", mert semmi különös nincs rajtuk, átlagosak, egy strandon az emberek nagy része átlagos, megszokott látvány.

2015. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!