Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kell nekem emiatt kellemetlenü...

Kell nekem emiatt kellemetlenül érezni magam?

Figyelt kérdés
Az egyik cipőboltban vettem 2013 őszén egy csizmát (azt hiszem, 9 ezer volt kb). Fél év garancia volt rá, de tönkrement, visszavittem, kijavították, megint tönkrement, így kicserélték, vagyis levásárolhattam az árát. Vettem egy sportcipőt belőle, újból fél év garancia, újból tönkrement, csere, stb. Szóval most a csizma után (és áráért) már a 3. sportcipőmet hordom. Kell nekem emiatt kellemetlenül érezni magam, hogy mindig visszavisszem a termékeket?
2015. febr. 6. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. Nem a te hibád, hogy sz_r minőségű cipőket árul a bolt, hanem a gyártóé. Én is visszavittem volna. 9 ezer forintért ne fél évig bírja egy csizma.


Csak nem Deichmann-ról van szó? A nyáron vásárolt 7000 Ft-os szandált egy hónap múlva vihettem vissza, megcsinálták, megint szétment, vihettem vissza. És nem azért, de az előzőleg hordott szandálom 2900 Ft volt a kínaiban és 3 nyarat kibírt :/

2015. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Van olyan ismerősöm, aki direkt erre játszik, már évek óta.

Inkább érezzék magukat ők kellemetlenül, mert olyan cipőnek nevezett sz*rt árulnak, ami egy szezont nem bír ki.

Nekem a csizmám van így, csak azért 35 ezret fizettem. Az volt a szerencséjük, hogy február végén vásároltam le egy másik csizmára, ami már a következő télen ment tönkre, így nem tudtam visszavinni. A cipész, akihez vittem, azt mondta, mostanában egyre jellemzőbb, hogy még a drágább, márkás darabokat is annyira silány munkával készítik, hogy szinte azonnal tönkremennek. Szerintem ez a gyártó szégyene. Lassan ott tartok, hogy követni fogom a párom, aki cipésszel csináltatott cipőben jár csak.

2015. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem, de én meggondolnám, hogy még egyszer ott vásároljak. :-)
2015. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem Deichman, CCC.

Nem tudom, a gyártónak ez megéri?

Az nyilván nem az én hibám, hogy tönkrement, nem játszottam rá. De már a 4. lábbelit hordom egy áráért, végülis olyan rosszul nem jártam, mindig szezonális és új cipőm van :D

2015. febr. 6. 22:15
 6/7 anonim válasza:

Deichman cipőkkel nekem még csak egyszer volt problémám, akkor is én voltam figyelmetlen, de több cipőt vettem már ott, és többségében jók.

A CCC-t is ismerem, de nem az én árkategóriám és méretet se találtam soha náluk a lábamra. Ha nem fogja megérni nekik, bezárnak.

2015. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell.

Deichmann-os cipők szerintem jók. Tavaly vettem a CCC-ben először és utoljára cipőt. Maximum 2 hónap után kettétört mindkét cipő talpa. Utána inkább átmentem a Deichmann-ba, és ott vettem egy újat. Semmi probléma nincs vele, pedig naponta azt hordom.

2015. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!