Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nem vékony nők/lányok miért...

A nem vékony nők/lányok miért a vékonyakat hibáztatják, utálják azért, mert többségében vékonyakra való ruhákat lehet kapni?

Figyelt kérdés
Legalábbis állításuk szerint szinte csak olyat lehet és akárhogy is a boltokat szidják, mégis valahogy mindig sikerül hozzábiggyeszteniük, hogy "bezzeg a vékonyaknak milyen jó", mintha nekik kéne rosszul érezniük magukat emiatt.
2014. nov. 19. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hozzátenném,hogy a nagyon vékonyak élete sem egy leányálom. ránk sem gyártanak ruhákat,például: kabátom még sosem volt olyan,ami az én méretem lenne,mert nemgyártanak :/
2014. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak vékony ismerőseim és nekik is vannak nehézségeik a ruhaválasztásnál... Tehát a vékonyaknak sem olyan tökéletes minden, nem értem a nem vékonyak miért panaszkodnak... Én se vagyok vékony mégse mondogatom mentésképp,hogy bezzeg a vékonyak. Ezt csak azért mondják mert vagy irigyek vagy pedig azért mert azt hiszik,hogy a modelleken jól áll akkor rajtuk is jól fog...
2014. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát erre én is kíváncsi vagyok,én sem vagyok vékony(igaz,nem is vagyok 100 kg)nem vagyok tehetős sem,de mégis tudok jól öltözködni,és sok pasi ugyanúgy mondta már hogy csinos/szexi vagyok,ismerősök meg idegenek is (bár valamiért idegenektől egyébként nem szeretem ha ezt mondják nekem).
2014. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kimondottan elvagyok hízva a 92 kilómmal. De sosem mondom, hogy bezzeg a vékonyak így meg úgy. Tudod miért? Mert eleve nem nézek olyan ruhákat ami 14-16 méretnél kisebbek. 14 méretnél kisebbekkel nem foglalkozom, így fogalmam sincs, hogy a vékony testalkatú lányok milyen ruhát tudnak venni.

Irigy sem vagyok rájuk, mert van önkritikám, és pontosan tudom, hogy a + 30 kilót magamnak köszönhetem, és nem egy 50 kilós vadidegen csinos nőnek.

MAx csak annyit panaszkodom magamban, hogy a konditeremben csak én vagyok ilyen kövér a többi nő olyan jó alakú. De ez sem rosszindulatból, csak magamat piszkálom vele, és sokkal több erőm van a sporthoz/izzadáshoz. Mondjuk tegnap az egyik fiatal lány odajött hozzám, és megdicsért, hogy milyen kitartóan sportolok. Bevallom jól esett...:)

2014. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szörnyen vékony vagyok (gyógyszer miatt, most épp 40 kiló vagyok, 164 centihez - de igyekszem visszahízni azt a négyet, amit leadtam), és vannak olyan boltok, ahol az M-es KICSI rám...És mégse szidom a boltot, hogy kire gyártanak, meg azokat, akik beleférnek az xs-esbe ott...


Én amúgy azt se értem, hogy az ilyen "kutyák játszanak csontokkal" jellegű bejegyzések mire jók? Annyira ízlés kérdése az egész, meg valaki betegség miatt hízik vagy fogy le...meg alkatilag is lehet...Értem én, hogy önbizalom kell a molettebbeknek is, de azt miért úgy kell elérni, hogy minket szidnak? A rosszindulattól le fog menni az a pár plusz kiló? Meg mi tehetünk arról, hogy a boltok hogy méreteznek? O.o


Ja és most nem akarok senkit megbántani, de vannak emberek, akik nyomnak 120 kilót, tömik magukba a gyorskaját, meresztik a popójukat egész nap, aztán meg piszkálják azokat, akik egészségesen étkeznek és sportolnak, mert hogy ők nem olyan véknyak...aki lustaságból hízik, szerintem annak van a legkevesebb joga ahhoz, hogy bárkit leszóljon...

De egyébként hiszek abban, hogy nem a kilók és a centik számítanak, hanem a belső szépség...viszont abban is, hogy az nagydarab nő, aki szapulja a vékonyakat csak azért, mert ő nem olyan, valamint az a vékony kiscsaj, aki leszólja a molettebbeket, mert "kövérek", az nem lehet szép belülről...

2014. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem vagyok vékony, mégis s-es ruhákat hordok. mikor megveszem a legkissebb méretet, xs-est azon gondolkodom, hogy aki tényleg nádszál vékony, meg még alacsony is hol kap ruhákat? szerintem azért 100-110 kilóig lehet találni bőven ruhákat... de ha nekem 173 centisen kb 70 kilóhoz s-es, meg xs-es ruha kell, akkor az igazán vékonyak hogy hordják?
2014. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
utolsónak: én 170 cm-hez 40kg vagyok,és nem saját akaratomból...akkor képzelt nekem milyen nehéz öltözködnöm...és ráadásul az angol elegancia lenne a mindenem...de minden bevehetetlenül nagy :/
2014. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!