Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vannak Budapesten olyan...

Hol vannak Budapesten olyan boltok, ahol xs-es, s-es, m-es ruhákat árulnak többségében?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan férfi vagyok, akinek vékony a karja nincs mellizma, és közepesen magas. Se inget se övet nem sikerült eddig vennem, ami jó lenne rám. Pulóvereket és pólókat is nagyon nehezen. Főleg inget és pulóvert, meg övet vennék. Vannak vékony emberekre specializálódott boltok? Használt ruhabolt lenne a legjobb.

2013. jan. 8. 13:50
 1/5 A kérdező kommentje:
lefelejtettem: 27/F
2013. jan. 8. 13:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem plázákban nézd meg.newyorker..ilyensmi.ott gyakran vannak leárazások is..
2013. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
New Yorker azért nem jó, mert irodai munkám van és lazább de biusness casual öltözék az elvárt. A New Yorker túl fiatalos inkább a 14-20 korosztály. Amúgy se C and A, se H and M-be nincsenek. Kimondottan olyan bolt kel, ami a fenti méretekben tartja az árukészletének nagy részét.
2013. jan. 8. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok többet segíteni,mert Erdélyben lakom,ritkán megyek Budapestre :(
2013. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod a griff üzletekben, vagy a van graf-ban az allee-ban van mindkettő.
2013. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!