Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miavélemnyetek hogy a...

Schwa kérdése:

Lányok miavélemnyetek hogy a fiuk melltartót hodanak? Koret? Válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 09:08
1 2 3 4 5
 31/48 Vadkorte81 ***** válasza:
70%

"Ebbol is latszik, hogy mennyivel elorebb vannak a kishazank visszamaradott lakosaival szemben...

Felfogasugyileg is meg mindenben."


Szoval azert vagyunk mi Magyarok,koztuk en is visszamaradott mert normails ertekrendek alapjan eljuk az eletunket amibe az ilyen aberraciok nem fernek bele?A melltarto noi fehernemu,meg akkor is ha ferfiaknak keszitette valaki az egyik olyan azsiai orszagban ahol koztudottan annyi a transzvesztita,meleg,oromlany,cross-dressing van mint sehol mashol a vilagon?Ha majd csinalnak ferfiaknak magassarku cipot v. miniszoknyat azt is felveszed mert ferfinek keszult?Es ettol te elorehaladott leszel?Sajnalom hogy nem mutatta meg senki neked hogy mit jelent ferfinak lenni,mert ha normails ferfikepet kapsz es arra torekszel hogy azza is valj,meg sem fordulna a fejedben hogy meltartoban diszelegj meg ha kenyelmes is..hanem elfogna a szegyen amikor a tukorbe nezel.Nem csoda hogy a noktol mast sem hallok mint hogy nem akarnak hazasodni de meg komoly parkapcsolatot sem mert nem talalnak ferfit maguknak akire felnezhetnek es biztonsagban erezhetik magukat...Szerinted melyik no lenne arra buszke hogy a baratja melltartot hord?Lanyok most mar ez engem is erdekel...irjatok,mert marha kivancsi vagyok hogy egyetertetek-e velem vagy sem...Osszejonnetek egy melltartot hordo ferfival?

2014. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
0%

A melltarto noi fehernemu, meg akkor is ha ferfiaknak keszul..

Hmmm!

Elgondolkoztato, hogy a nadragot miert hordjak nok, mikor az meg ferfi ruhadarab meg akkor is ha noknek keszul??

Vagy mas tema mit keres ferfi egyenruha egy non?

Miert vesz fel egy no panama vagy ha ugy tetszik Al Capone kalapot nyaron, szinten ferfi pilota, police napszemcsivel?

Mit keres egy non boyfriend szabasu farmernadrag?

Miert vesz fel egy no martens meg hasonlo ferfias bakancsot?

Es meg sorolhatnam a listat amin a tollunk ellopott ruhadarabok szerepelnenek!

Es hogy miert nem veszunk el felesegul noket? Az itt felsoroltak miatt!

A franc sem tudna felizgulni egy olyan nore akin egy ferfi ruhat latok...

2014. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
92%

Akkor még egyszer ide írom:


Én magam meleg vagyok, és még soha nem jutott eszembe ilyen defektes dolog vagy hogy nőnek képzeljem vagy játsszam magam magam.


Amúgy meg nem azon van a lényeg, hogy "férfi" vagy "női" vagy netán "földön kívüli" ruhát hordasz, mert nyilván mindegyiknek ugyanaz a funkciója, hogy védje és takarja a testedet és melegen tartson.

Ugyanúgy a férfi és női biciklinek is ugyanaz a lényegi funkciója, hogy közlekedni lehessen vele.


Ennek ellenére a társadalomban a férfi és női ruhaviselethez sajátos dolgok is tartoznak, tehát lényegileg mégis csak többet és mást jelent. mint egyszerűen egy ruha viselését.

A melltartó meg aztán kimondottan, mert külön funkciója van neki, még hozzá olyan, amire kizárólag a nőknek van szüksége.


Innentől kezdve meg nem arról van szó amiről beszélsz, hanem egy kényszeres flúgról, aminek semmi köze a modernséghez.

Azaz aki nem hord ilyent az nem visszamaradott, hanem még nem hibbant meg!


Nem arról van szó, hogy poénból egyszer éppen nem húzhatod magadra (bár ha nem volna lány, aki kölcsönadná nekem, akkor biztos nem adnék erre egy fillért sem!), hanem arról, ha azt valaki rendszeresen hordani akarja, ott már bizony nem másról van szó, mint kezdődő személyiség zavarról.


Az olyan társadalom ami ezt meg csak úgy elnézi, hogy úgy tekinti, mint ha ez normális lenne, az bizony pajtikám nem fejlett és nem toleráns; hanem a degeneráció útjára lépett, és cserben hagyja a személyiség zavarral küzdő honfitársait, akiknek akár komoly orvosi, pszichiátriai segítségre van szüksége!


Úgy hogy talán szembe nézhetnél önmagaddal, be a lelked mélyére, hogy egyáltalán miért is törekszel ilyesmire; én a nyakamat merem adni rá, hogy a személyiséged valami mentális zavar útjára lépett és ez egésznek a mozgató rugója!

Normális, egészséges, ép érzékű, ép eszű indíték biztos hogy nincsen mögötte!

2014. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
66%

Az meg hogy mindenféle pénzéhes elmebeteg legyárt és árul mindent, amiből pénzt csinálhat magának, vagy akár meg pluszban neki is vannak ilyen személyiség zavarai, attól még véletlenül sem lesz az ilyesmi egészséges viselkedés!

Még akkor sem, ha netán egy egész országnak egy lesz az örültsége!

Ahogy a négerek sem lesznek egészségesek attól, ha netán az egész Afrikai kontinensen mindenki megfertőződik ebolával!

2014. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%

Mondod te ezt a vilag 3.gazdasagilag legfejletebb orszagarol!

Lenyegeben egy novellat irtal a semmirol, pontosabban errol az egy ruhadarabrol, de amire en igazan kivancsi lennek azt meg egy okoska sem valaszolta meg!

Lasd. Amit felsoroltam!

Itt arrol szol a dolog, hogy egy fiu mindeg szharul jon ki akar mit is vesz fel a csajokkal szemben, valamiert ok elnyomasban hatterbe szoritva elnek, ha ruhazkodasrol van szo.

Pl.: utcan lattam egy20-25 ev koruli nevezzuk "lanynak" elolenyt amitcsak a megkotott hosszu hajarol tudtam meg , hogy az mert a ruharol aligha!

Ami a kovetkezo volt, fekete ing sarga nyakkendo, oltonynadrag fekete martens bakancsal!

Kerdezem en! Mi a baj azzal ha felveszel ruha ala egy melltartot ahol senki sem latja, ill.kimesz az utcara a masik nem ruhajaba premier planba?

Most johet a magyarazat, hogy ha eljutok odaig egy novel es meglatja rajtam a melltartot akkor mit mondok, vagy a masodik verzional mar kapasbol nem mennek oda egy fiuruhaba oltozott nohoz mert leri rola, hogy homar...

2014. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 Vadkorte81 ***** válasza:
39%

Tudod mindent meg lehet magyarazni,minden ervelest meg lehet ingatni ellenervelesekkel,de ez akkor sem fog valtoztatni a lenyegen...A ferfiak nem hordanak melltartot,akik viszont megis azok szpichologiai problemaval kuzdenek meg ha nem is foganatosult meg bennuk...Ettol senki sem roszabb vagy jobb,csak pszichologiailag nem egeszsegesek.


A wiki legelso sorai a TRANSZVESZTITIZMUS fogalmara:A transzvesztitizmus fogalma az ellenkező nem ruháinak viselését takarja; tehát az ellenkező nem ruháit viselő személy a transzvesztita. Azonban a szónak emellett sokszor más kiegészítő jelentése is van.


Ha ez neked jo csinald...de ne beszelj rola ugy mintha ez annyira termeszetes dolog lenne mert nem az...lasd #27

2014. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%

Transzvesztita ezek szerint a linkjeimben szereplo "nok" is?

Erdekes igy meg ezt nem hallottam...

2014. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Vadkorte81 ***** válasza:
89%

A valasz megvan a kerdesedre...


ARRA A CSOPORTRA AMELYBE AZOK A FIUK TARTOZNAK AKIK NOI RUHANEMUT (MELLTARTOT) HORDANAK-KOZTUK TE IS SCHWA,A TUDOMANY A TRANSZVESZTITA GYUJTOFOGALMAT HASZNALJA.


Gyujtottam fenyt a sotetben Schwa...?



..ez teny..akarhogyis mutogatsz a nokre akik zenei iranyultsagukbol adodoan(pl:punkok,rockerek stb.),vagy akar divatiranyzatuktol fuggoen viselnek polot,bakancsot,nyakkendot...fogj karon egy ilyen csajt pl. Pest kozepen es setalj vele karonfogva a melltartodban,es meglatod majd az emberek valaszraekciojabol amirol mar egy joparan probalnak gyozkodni...


De ha ez meg nem eleg:Allandoan a nokkel peldalozol hogy akkor nekik miert igy meg ugy?Nem latod hogy meg itt is a nokkel hasonlitgatod magad ossze? #12 #18 #20 #21 #23 #33 #36-os.

2014. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
27%

Egyebkent benne van a neveben is hogy ferfi melltarto, tehat nem olyan mint a noi ezekszerint a funkcioja is mas!!!

Pl a noi nadrag is masszabasu attol noi, pedig a nadrag akkor is ferfi ruhadarab marad!

Igaz okoskak??

2014. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 Vadkorte81 ***** válasza:
Most mar tuti hogy a fejedre ejtettek..magatol ennyire senki sem hulye....
2014. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!