Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kerdezzem meg anyut,...

Hogyan kerdezzem meg anyut, hogy hordjak-e melltartot? Ti hogyan voltatok vele?

Figyelt kérdés
szerintem mar kene hordjak, legalabb topot, de meg arrol sem beszeltunk. topot vett egyszer nekem, hogy sportolashoz legyen, de nem mondta hogy kene hordjam minden nap.

2014. nov. 6. 05:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mond meg neki.

"anya szeretnék egy pár melltartót, amint látod már kezdek nőiesed ni" és kész.

2014. nov. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A címkék között az szerepel, hogy apa-lánya, de a kérdésben anyukád van. Most melyik? Összezavarsz!


Mellesleg ezt lehet egyszerűen közölni, nem kínos szerintem ez a téma, még fiatalkoromban sem volt az. :) De amúgy nálunk úgy ment azt hiszem, hogy mondtam anyukámnak, hogy fájnak a melleim, ő megmondta, hogy nőnek, ne aggódjak, akarok-e topot/melltartót?


Nem kell ezt túlgondolni szerintem. :)

2014. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 14 éves korom óta gyakorlatilag nem otthon lakok, szóval ilyen problémám sose volt. Megvettem, aztán mikor kérdezték, mire költöttem a havi zsebpénzem, mondtam, hogy vettem melltartót is.

Nem hinném, hogy ebből olyan nagy ügyet kell csinálni, nyilván anyukád is vett már melltartót.

2014. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én konkrétan elmondtam anyunak, hogy zavar, hogy tesiórán is ugrálnak, nézzünk egyet. Nem cikizett ki, elment velem egy boltba :) Ne aggód túl!
2014. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sose értem mit kell ezen gondolkodni egyáltalán... ez is csak egy ruhadarab, semmi különös... megmondod hogy kell és vesztek majd. Vagy ha van pénzed vehetsz magadnak is akár.
2014. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. anya lanya akart lenni csak elirtam... es hat akkor majd megmondom neki valahogy
2014. nov. 6. 15:21
 7/7 SipoczKamilla válasza:

Szia!

13 éves vagyok, és eddig csak toppot hordtam..

Hidd el én is nagyon paráztam, hogy fogom megkerdezni, hogy hordhatok- e melltartót.

Ma minden bátorságomat összeszedtem, és megkerdeztem. Adok egy jó tippet hogy kérdezd meg . :)

Napközben mondd neki, hogy " anya.... szeretnék beszélni veled ma este,, meg fogja érteni. Este leültök és el kezdesz a témába vágni . Ha először nem megy akkor azt fogja mondani, hogy írd le... Leírod odaadod ,és könnyebben beszélsz róla utána... Sok sikert :)

2015. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!