Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg anyumtól...

Eliza97 kérdése:

Hogyan kérdezzem meg anyumtól h mitkor kapok már végre melltartót?

Figyelt kérdés
Elég félénk vagyok ilyen dolgok terén és 7.-es vok,és sztem már kellene mer tesin is non rossz érzés amikor futunk.
2010. okt. 9. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj, hogy anyud nem figyel rád, mert észre kellene vennie, hogy szükséged van már rá! - ha nem is melltartóra, de kimondottan tiniknek való trikóra biztosan! Nyugodtan mondd neki, hogy tesiórára szeretnél ilyet, mert kényelmetlen nélküle!
2010. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Csak az a baj h ha kérnék akk egyből elmondaná mindenkinek és ez non kínos

2010. okt. 9. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én sokáig nem akartam hordani, annyira fura volt számomra a pubertás. már gimis voltam, amikor kaptam, ami elvileg késő (főleg ha a mai diákokat nézzük), de úgyse volt mit beletenni, mert vékony voltam, vagyok a mai napig is...:D

nekem akart venni, én ellenkeztem, aztán egyszer csak...nem is emlékszem, hogyan, kaptam egyet...

de tényleg baj, ha nem veszi észre, hogy már szükséged lenne rá. persze azt nem tudom, hogy tényleg-e, vagy csak te érzed úgy, hogy kell...

tudom, az ilyesmi nehezen megy, de ma már látom, hogy muszáj erre-arra rászokni, ha az ember fejlődik. állj elé;)

2010. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Na és ha elmondja mindenkinek? :D Ez egy természetes folyamat minden lány életében, egyszer mindenkinek melltartót kell felvennie. Sajnos sok lány szégyelli elsőnek, de ez nagy hiba! Szerintem sokkal cikibb, ha melltartó nélkül himbálódzik ide-oda, hogy mindenki megbámulja... Melltartóval sokkal szebb formája lenne :)
2010. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2. kommentelő vagyok:

ezt én is utálom, amikor ilyesmit kibeszélnek. senkire nem tartozik, hogy ki mikor jut el bizonyos dolgokig. a másik meg az, hogy a fejlődés alól senki sem kivétel, tehát nem értem mi sutyorogni való van rajta. (az én öcsém 15, úgyhogy megy a sutyorgás. nagyon gáz, én biztos nem tenném, ha gyerekem lenne...:S)

kérd meg rá, hogy ne mondja el senkinek, ha másképp nem veszi a lapot.

2010. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. okt. 9. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztosan rossz lehet,az én anyám is ilyen volt-.-

Vagy ha olyan cikinek tartod akkor esetleg gyűjts egyre.

De szerintem inkább mond meg,hogy szeretnél mert pl tesin kellemetlenül érzed magad.

Ne foglalkozz vele.

2010. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!