Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan szóljak apukámnak,...

Hogyan szóljak apukámnak, vagy kérdezzem meg tőle, hogy kéne venni nekem melltartót? És hány db szükséges kezdésként?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok és szerintem már elég nagy ahhoz a melem, hogy szükségem lenne melltartóra és idegesít, hogy átlátszik a bimbóm pár felsőmön. Anyukámnak azért nem tudok szólni, mert elváltak a szüleim és apummal élek.

A válaszaitokat előlre is köszönöm! :)


2011. júl. 25. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Csak simán mondd meg, hogy: Apu, szeretnék melltartót.
2011. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

szerintem: "Apu, szeretnélek kérni, hogy vegyél nekem 2 melltartót, mert szükségesnek érzem, ciki, hogy átlátszanak a felsőim..."


Ha ennyi nem elég, akkor nem tudom. Sok sikert!

2011. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat.. Csak nem nagyon merem.. Nem tudom, hogy miért..:/
2011. júl. 25. 16:09
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Én odaállnék és azt mondanám, hogy..."apa, már úgy érzem, hogy elégé nagy vagyok és a melleim is nagyok és szeretnék kérni 3 melltartót"...

Nem nehéz =)

sok sikert =)

2011. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy!

Hidd el, apukád is gondolkodott már azon, hogy egyre inkább nagylány vagy, és változások lesznek az életedben, csak lehet, hogy ő sem meri szóba hozni ezeket a dolgokat.

Mondd meg neki nyugodtan, hidd el, tudja, mivel jár a "női lét".

2011. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is apámmal éltem, mert a szüleim elválltak. Nekem is nagyon nehéz volt az ilyen dolgoknál. Pl. mikor megjött az első menzisem, 2óra hosszáig gondolkodtam, hogyan kérjek pénzt betétre, de mikor megtörtént, rájöttem, hogy semmiség,, kezembenyomta a pénzt, én meg mentem is. Szerintem te is nyugodtan kérj pénzt melltartóra, ne is magyarázkodj, mert szerintem tisztában van vele, hogy egy kamasz lánynak mire lehet lassan szüksége. Hajrá, meglátod semmi vész!
2011. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!! :)
2011. júl. 25. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kb annyit vegyél, amennyi színűre szükséged van. Szerintem elég egy fekete, fehér, meg bőrszínű, de neked amilyen megfelel a ruháidhoz.
2011. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy neked ezt most nehéz elmondani neki, de hidd el, hogy neki ez teljesen természetes. Ő is volt ennyi idős, átélt ilyen dolgokat, látta, hogy a lányok mikor kezednek el melltartót hordani stb. neki ez tényleg természetes. :) Sok szerencsét!
2011. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát szerintem elmész, kinézed, aztán odaállsz fater elé és megmondod, hogy kéne neked ennyi meg ennyi pénz.

Ha megkérdezi mire, elmondod, hogy fehérneműre, szerintem ettől ő is eléggé zavarba jön ahhoz, hogy ne is kérdezősködjön. XD

Azért hiába van felkészülve rá, egy férfinak akkor is mindig kissé kellemetlen téma az ilyesmi, főleg, ha a kislányáról van szó. :D De amúgy nem para, nyugodtan el is mondhatod neki, gondolom túl nagy meglepetést nem fog neki okozni a dolog.

2011. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!