Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan szóljak apukámnak,...

Hogyan szóljak apukámnak, vagy kérdezzem meg tőle, hogy kéne venni nekem melltartót? És hány db szükséges kezdésként?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok és szerintem már elég nagy ahhoz a melem, hogy szükségem lenne melltartóra és idegesít, hogy átlátszik a bimbóm pár felsőmön. Anyukámnak azért nem tudok szólni, mert elváltak a szüleim és apummal élek.

A válaszaitokat előlre is köszönöm! :)


2011. júl. 25. 15:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem élek együtt apuval mert én szüleim is elváltak de tőlem apa megkérdezte.Szerintem nyugodtan menj oda és mondd ezt: Apa úgyérzem már elég nagyok a ciciim ezért kérlek vegyél nekem melltartót.Biztos nem fog nemet mondani.
2011. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :) Szerintem csak lazán kérdezd meg "Apa, melltartót kellene vennem. Kérhetek rá pénzt?"

Vagy kérj csak simán pénzt, és ha megkérdezi mire, mondd, hogy melltartóra és kész. Ez természetes dolog :) Szerintem fekete és fehér mindenképp alap darab :)

2011. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!