Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet így melltartót...

Hol lehet így melltartót vásárolni?

Figyelt kérdés

Srác vagyok és magamnak szeretnék melltartót vásárolni...felpróbálással, mindennel úgy ahogy kell...ne kérdezzétek miért..hol elnézőbbek az eladók, vagy hol nem szólnak le érte?

17F


2014. nov. 3. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemész mondjuk a H&M-be vagy hasonló helyre, az eladókat sose érdekelte még mit viszek a próbafülkébe...
2014. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még egyszer sem nézték meg, hogy mit viszek be a próbafülkébe és senki sem fogja megkérdezni, hogy kinek veszed.
2014. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban éjjel
2014. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tesco-ban úgy tudom éjjelre bezárják a próbafülkét (22 óra után).

Amúgy egy mérőszalaggal leméred a mellkasod kerületét, akkor már körülbelülre be tudod lőni, hogy mekkorát érdemes próbálni.

2014. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyobb üzletekben pl. h&m, c&a tényleg senki sem nézi, mit viszel be. vásárlásnál meg simán hihetők, hogy pl. a barátnődnek veszed.
2014. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
HM, New Yorker, próbálj forgalmasabb üzletet választani, mert ott tényleg tesznek rá hogy mit veszel, kb rád se néznek.
2014. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket :) hálás vagyok érte
2014. nov. 4. 00:56
 8/8 schwa ***** válasza:
95/b is kapható?
2014. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!