Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miavélemnyetek hogy a...

Schwa kérdése:

Lányok miavélemnyetek hogy a fiuk melltartót hodanak? Koret? Válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 09:08
1 2 3 4 5
 21/48 piriiiiii ***** válasza:
95%

Ez csak egy link.

A melltartó és a póló között van különbség, nem tudtad?

2014. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
16%
Ja es ha ti meg fiunak oltoztok akkor majd d..g.ja.tok is...
2014. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
9%

A kerdes is csak egy link!

Es a kulombseg ahogy irtam a mtartot bellul a tobbit kivul hordjak!

Melyik is az egobb??

2014. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
77%
Legtöbb nőnek jól áll a férfi dolgok(ing,póló) de szinte egyik férfinak sem állnak jól a nőies dolgok. Nem tudom de én lány vagyok és ha felveszek egy férfi inget az úgy jól áll de ha a legjobb barátom(fiú) felvenne egy rohadt feszülős pólót és melltartót biztos,hogy úgy nézne ki mint egy transzi... Még ha felveszel egy bővebb női pólót amin nincs minta és sötétebb árnyalatú azt észre se vennék de egy melltartót... Ha normál vagy vékony srác vagy akkor nincs melled akkor minek? Ha kövér vagy akkor meg az csak kiemeli... Én azt mondom ha jólesik otthonra hordjad, de utcára semmikép se!
2014. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
56%
Úgy érzem ez a generáció egyre jobban elcsesződik... 15 éves vagyok de csak annyit tudok mondani a velem egykorúakra,hogy elvannak rontva valahol... Persze szerencsére mint mindenhol vannak kivételek. Előző voltam.
2014. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 Vadkorte81 ***** válasza:
57%
Bocs,olvastam hogy a lanyoknak szol a kerdes de basszus ez kemeny....hord a meltartot nyugodtan ha tetszik..otthon.Mert ha meglatlak vele az utcan a tampont en dugom a seggedbe mindenki elott hulyegyerek.
2014. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
19%

Furamod a linkjeimre ertelmes valaszt meg nem kaptam,csak a szokasos ures magyarazatot ami a csajok malmara hajtja a vizet...

Kedves 28-as!

A tefajtad meg mindig az ilyen kerdeseknel tud fikazni,de az altalam belinkelt kerdesek kozott valahogy sehol sem vagytok !

Miert is nem...

2014. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
bocs nem angokok hanem japánok gyártanak férfiaknak melltartót
2014. nov. 19. 07:31
 29/48 anonim ***** válasza:
36%

Ebbol is latszik, hogy mennyivel elorebb vannak a kishazank visszamaradott lakosaival szemben...

Felfogasugyileg is meg mindenben.

2014. nov. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van bocs japánokkat akartam irni
2014. nov. 19. 07:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!