Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok, mellbosegem 77cm es...

Lanyok, mellbosegem 77cm es mell alatt 67cm, hordjak topot vagy melltartot, vagy meg nem kell?

Figyelt kérdés

Az osztalybol az osszes lany hord topot es egy melltartot, en meg feszesebb majokkal takargatom a mellem, csak nyaron alig mentem ki a hazbol mert majoban megsultem anelkul meg kilatszott a mellbimbom.

Anyummal meg soha nem beszeltunk ilyesmirol, csak egyszer a Takkoban latta ezeket a gyerek melltartokat, megkerdezte, h kerek-e de tul cikis volt nekem, ezert ravagtam h nem, kozbe at sem gondoltam...



2014. nov. 12. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, szükséged van rá, akkor hordj topot. Lézetik olyan is, amiben van egy kis szivacs, hogy ha hideg van, akkor sem látszódjon át a bimbó.

Melltartót nem tudom, gyártanak-e ilyen kicsibe. Plusz a top kényelmesebb sokkal.

2014. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok ugyanilyen méretekkel, és igen, gyártanak 70A-s melltartót.
2014. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 78 cm 21 évesen, és hordok melltartót.
2014. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!