Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a mell alatti kormeretem...

Ha a mell alatti kormeretem 81 cm, a mellbosegem 75 akkor hanyas melltarto kell?

Figyelt kérdés
Ne hulyezzetek le,a neten kiigazodni nem tudtam,es egyik melltarto se tokeletes ram.Ertelmes valaszokat koszonom.

2013. okt. 25. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elmérted? nem hinném hogy létezik olyan, hogy a melled alatt szélesebb legyél mint a mellednél. egyébként ha mégis létezne, akkor mindenképp 80A méret
2013. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Csak fordítva van értelme.


Úgy, ha mell alatt vagy 75 és a mellbőséged 81.

Ez összvissz 6 centi különbség. Erre még az AA kosaras melltartó is nagy (75AA), feltéve, hogy nem azért kaptál ilyen eredményt, mert erősen húzza a gravitáció a kebleidet.


[link]

2013. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Ezek a mérettáblázatok nem mindenkire igazak. Dolgoztam fehérneműboltban és ott mesélte jó néhány vendégem, hogy nekik sem vált be ez a melltartó méret kalkulátor.


Majdnem hasonló a méretem, mint neked (gondolom fordítva akartad írni, mert olyan nem létezik, hogy kisebb a mellbőséged a mell alatti résznél). Nekem a mellbőségem 81, mell alatt pedig 73. 8 cm a különbség. Ha beírom ilyen méretszámító kalkulátorba ezt, akkor azt írja ki, hogy rossz adatokat adtam meg, meg hogy az AA is nagy lenne. Semennyire sem biztos ez az eredmény. Mi sem bizonyítja ezt az én példám, mert az A méret kosara iszonyatosan szorította a mellem, nagyon kicsi volt rám, a B a megfelelő.


Mivel neked 6 centi a különbség, valószínű hogy 75/A lesz rád a jó, viszont ha kicsinek érzed, akkor 75/B mellett dönts.

2013. okt. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75/A
2013. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

3-as!


És a fehérneműboltban nem tanították meg neked, hogyha a melled nem áll, mint a cövek, azaz A-nál nagyobb, akkor tartást nyújtó DE vékony, nem szivacsos melltartóban, topban kell levenni a méreteket?


Nyilván neked sokkal több a különbség 6 centinél, ha megemeled a melled.

2013. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jól mérted le?


forditva kellene lennie

2013. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!