Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel vegyem fel egy esküvőre...

Mivel vegyem fel egy esküvőre éjfél után?

Figyelt kérdés
Vettem egy fehér csipkés szoknyát es nem tudom mivel vegyem fel hogy jol nézzen ki divatos legyen de elegáns is egy kicsit.
2014. júl. 15. 18:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mit nem tudsz felfogni azzal a csökött agyaddal azon hogy nálunk ilyen nincs!!!! Senki nem veszi bunkósagnak világos???

Tehát vagy válaszolj valami hasznosat vagy maradj csendben mindenkinek jobb lenne ha egy értetlennel kevesebb dumálna

2014. júl. 22. 19:47
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Csak az első pár oldal, amit a Google kidobott a keresésemre: SEHOL nem illik a fehér ruha, ezt mindenki tudja, aki ismeri a legalapvetőbb társasági érintkezési szabályokat. Te nem ismered őket, már ez is baj, de még nagyobb baj, ha nem vagy képes beismerni, hogy a tudatlanságod miatt tévedtél, nem tanulsz a hibádból, hanem mint egy vérbeli proli, csak ragaszkodsz a butaságodhoz. Nem baj, én nem győzködlek, te fogsz beégni a fehér ruháddal: kimondani senki nem fogja, de mindenkinek meglesz a véleménye rólad.

2014. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Jaj mar tényleg ilyen nehéz megérteni?? Az ismeretségi körben senki nem hallott ilyen szabályrol... Meg a menyasszony sem!! Tudom h nehány helyen illetlenség de itt nálunk NEM az!! Pedig nem a legeldugottabb kis porfeszekben elek. Tehát mivel itt nem el ez a szabály senki nem fogja bunkósagnak tartani. Felfogható vegre vagy rágjam a szarokba meg párszor??

De köszönöm az ötleteket

2014. júl. 23. 14:08
 14/15 anonim ***** válasza:

Válasz világos színeket: baba kék, halvány rózsaszín, barack, krém szín, esetleg arany kiegészítőket válasz. Vagy valami selyemszalagot köss masniba a derekadra, és válasz a masnival megegyező színű cipőt . Nekem tetszik az ilyesmi. Bár bocsi, lehet neked nem.. :)

Bár hogy én is beszálljak ebbe a "vitába" (anyukám 45 mamám 62 éves és egyikőjük se hallotta ezt a fehérbe illetlenség, sőt nálunk népviseletbe szokás megházasodni úgyhogy itt nemigen látni fehér ruhás menyasszonyt..)

2014. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) vegre egy értelmes válasz...

Nagyon tetszenek az ötletek koszi

Es koszi hogy mellem álltál :) vegre valaki aki nem csak a sajat hülyeségét szajkózza...

2014. júl. 23. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!