Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel vegyem fel egy esküvőre...

Mivel vegyem fel egy esküvőre éjfél után?

Figyelt kérdés
Vettem egy fehér csipkés szoknyát es nem tudom mivel vegyem fel hogy jol nézzen ki divatos legyen de elegáns is egy kicsit.
2014. júl. 15. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Esküvőre fehérben menni illetlenség, éjfél után is. De ha már mindenképp abban akarsz lenni, én valami barackos árnyalattal venném fel.
2014. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

#1: én ilyesmiről még sose hallottam, mármint hogy illetlenség fehérbe menni..

Vegyél fel hozzá arany vagy halvány rózsaszínes kiegészítőket :)

2014. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... En se hallottam róla h fehérben menni illetlenség :) de koszi a tippeket
2014. júl. 15. 23:16
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Hol nőttetek fel ti? A fehér az a menyasszony privilégiuma aznap és a világ tahósága vendégként egy fehér csipkés ruciban odalejteni. Egyáltalán minek öltözöl át? Éjfélkor a menyasszony öltözik át menyecskeruhába, nem a vendégek.
2014. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

A fehér és a piros a menyasszony színe. Illetlenség ezeket felvenni, és elvonni a figyelmet a menyasszonyról.

Első voltam

2014. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom merre éltek de felénk ilyesmiről még csak hallani se lehet, hogy a fehér és a piros a menyasszony színe.. Voltam már lakodalomba piros fehér pöttyös ruhában, sőt sima fehérben is.. és ilyesmiről még csak hallani se hallottam. Max olyat hallottam, hogy nem illik túlöltözni a menyasszonyt.. de színekről egyáltalán nem hallottam, pedig nem vagyok olyan fiatal..

És nálunk az a szokás hogy éjfélkor mindenki átöltözik.

#2. válaszoló: 36/N

2014. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azert öltözőm at mert koszorúslány leszek es nem szokás hajnalig abban a ruhában lenni... Es nálunk nincs ilyen hogy nem szabad fehérben menni mert ennyi erővel nem lehet fehérben pirosban rózsaszínben meg kékben sem menni hátha lesz olyan szín a ruhában?? Ez hülyeség
2014. júl. 20. 00:26
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Attól, mert ti barlangban nevelkedtetek, és nem hallottatok róla, ez a szokás/hagyomány/szabály nagyon is él.
2014. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na jo... Elegem van a nálunk hagyomány nálunk nem ből!!!! Nálunk ilyen nincs es pont senki nem veszi pofátlanságnak ha fehéret veszek fel es pont!!!!! Szóval vagy segítsetek h mi illik hozza vagy inkább kussoljatok....

Köszönöm szépen

2014. júl. 21. 15:33
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Ja, ezzel a modorral pont jó lesz neked a fehér ruha, legalább meg sem kell szólalnod ahhoz, hogy nyilvánvaló legyen: primitív vagy.
2014. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!