Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha jó lenne esküvőre?

Ez a ruha jó lenne esküvőre?

Figyelt kérdés

Bal oldali ruha:

[link]


Igazából nincs keret új ruhára. Van hozzá szürke blézer, és fehér-fekete lakkos platform szandál. Ciki de vagy 5 éves darabok. A ruci nagyon hasonló a képen látható ruhához, springfieldes, ocelot minta helyett fekete alaktalan foltok vannak rajta és nincs hozzá öv csak két fekete csík deréknél, mintha zseb lenne. Aranyékszerrel egészíteném ki, szép sminkkel+ fodrász csinál frizurát.

29N


2014. júl. 13. 22:55
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
50%
Szép, de nem hagyományos esküvői ruha, az biztos. Attól függ hogy az esküvőnek milyen lesz a stílusa. De ha neked tetszik, akkor miért is ne? Beszéld meg esetleg anyukáddal, az ő véleménye elég foltos lehet :)
2014. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%
igaz én nem házasodtam,de ha házasodnék,akkor olyan ruhát választanék,amit csak erre az alkalomra vennék fel és ezek nem olyanok,ezek átlagos parti ruhák.Bár a szín magánügy,de ragaszkodnék a fehérhez,mert az nálam is valahogy a kezdet színe.
2014. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem én leszek a menyasszony, csak egy vendég. :)
2014. júl. 13. 23:06
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
Jaj így már mindjárt más,bocsesz máshogy jött le,a kék tetszik.
2014. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nekem a baloldalihoz hasonló van.
2014. júl. 13. 23:11
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
szerintem hosszabb fazon illene inkább
2014. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

A jobb oldali sokkal szebb, elegánsabb.


A bal oldali is megfelel, ha nem túl elegáns helyen lesz. Ez olyan lezser nyári ruha, egy koncertre vagy kávézóba találó.

2014. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%
Elég semmilyen de megteszi. Úgyse téged fognak nézni :)
2014. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
De bunkó vagy 8.,szerintem ő is tisztában van evvel,csak egyszerűen tanácsot kér.
2014. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#8-as, nem voltam még esküvőn, így nem igazán tudom mit illik felvenni, ezért a kérdés. De azt képzeld tudom, hogy nem engem fognak ünnepelni, ettől függetlenül úgy gondolom nem mindegy mit vesz fel az ember. Vagy neked ahogy esik úgy puffan?
2014. júl. 13. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!