Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha jó lenne esküvőre?

Ez a ruha jó lenne esküvőre?

Figyelt kérdés

Bal oldali ruha:

[link]


Igazából nincs keret új ruhára. Van hozzá szürke blézer, és fehér-fekete lakkos platform szandál. Ciki de vagy 5 éves darabok. A ruci nagyon hasonló a képen látható ruhához, springfieldes, ocelot minta helyett fekete alaktalan foltok vannak rajta és nincs hozzá öv csak két fekete csík deréknél, mintha zseb lenne. Aranyékszerrel egészíteném ki, szép sminkkel+ fodrász csinál frizurát.

29N


2014. júl. 13. 22:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
a szoknya hossz térdnél fentebb ne essen, mert közönséges. kerüld a pirosat a feketét és fehéret. és az erős mintákat (zebra vagy ocelot mintás). minden más szabad. :) hajrá
2014. júl. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet tényleg vennem kéne egy ruhát. Jövőre úgy is kell, mert akkor az öcsém házasodik, és én leszek a tanúja. Neki gyűjtök annyira. :)
2014. júl. 14. 08:12
 13/24 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a tanúk általában jobban kiöltöznek, tehát ha most vennél egy ruhát a tesód esküvőjére, lehet, hogy az a mostanira sok lenne. Persze attól is függ, hogy menzán, vagy bálteremben lesz a mostani lagzi. Mert, ha menzán, akkor ez is klassz, de puccosabb helyre kevés. Ha csak az esküvőre mész és a lagziba nem, akkor szintén elég egy ilyen ruha, ne vegyél újat. Ha puci helyen lesz és a lagziba is mész, csak akkor gondolkozz el a vásárláson.
2014. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
41%

A fehér-fekete LAKKOS platform szandál helyett vegyél fel hozzá egy ízléses szandált. Mondjuk a fodrász helyett vegyél inkább cipőt.

Úgy nem lesz annyira közönséges.

2014. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj ezzel a ruhával, a menyasszonyt sem öltözöd túl. Fekete-fehér platformos szandált viszont nem vennék fel, mert közönséges.
2014. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
55%
A 2színű lakkos platform szandál az komoly ehhez az eleve mintás ruhához ? Nemár :D
2014. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
igen otthon is meg tudod csinálni a hajad olyan hullámosra avgy egy ügyeskezű bnő által. az öcsédére majd jobban kiöltözöl. :)
2014. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ha nem ilyen mintás, akkor teljesen jó lesz.

Ez a minta nem való esküvőre...

Kist talán rövid, de lesznek ennél rövidebbe is:)


( egyébként nekem is jobban tetszik a jobb oldali, igaz ez most a kérdés szempontjából mindegy)

2014. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Templomi is lesz vagy csak polgári? Templomira szerintem nem illik ilyen rövid.

Ha csak polgári, oda tökéletes, de a helyedben nem lakkos platform cipővel viselném,hanem valami diszkrét, de elegáns darabbal.

Én is most megyek esküvőre. Ne tudd meg mit összeszenvedtem a ruhán :-/ végül egy rövid ujjú térdig érő húzott fazonú kék-fehér-piros t&t ruha lett, amit később is fel tudok venni ide-oda. Itt csak polgári lesz.

2014. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Abszolút elegáns a szandál, sima fehér lakk, nem mintás, fekete a talpa...
2014. júl. 14. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!