Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik igy menni eskuvore?...

Illik igy menni eskuvore? Felvehetem ezt a kombinaciot? 21L

Figyelt kérdés

Ilyen tipusu mintas ruha, csak ove nelkul es hatul nem hosszabb, mint elol [link]

ilyen magassarkuval, csak az enyem olyan 9 cm magas, nem pedig ennyre [link]


2014. júl. 4. 09:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem, nem illik, túl rövid a ruha, a cipő pedig közönséges.
2014. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdeztél valamit, az emberek válaszolnak rá. Miért kell felháborodni, ha nem olyan választ kapsz, ami a te véleményeddel egyezik?


Egyébként szerintem a ruha szép, és én felvenném esküvőre is akár. Viszont a cipő nem passzol hozzá. Ha a színe is olyan a ruhának, mint a képen, ahhoz szerintem egyáltalán nem illik ez az ezüst csillogós cipő.

Ha más színű a ruha, akkor lehet passzol, bár szerintem is túl feltűnő. Inkább buliba való, nem esküvőre.

Esküvőre inkább szolid, elegáns öltözet illik, nem kihívó.

2014. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Tényleg nem azt kérdezte, hogy kinek melyik tetszik vagy, hogy ők felvennék-e és ha igen akkor hogyan. Azt kérdezte, hogy ez így ahogy van illik-e egy esküvőre vagy sem.
2014. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen meg is válaszoltuk hogy nem illik mert kihívó de ő ennek ellenére is azt mondja hogy felveszi mert nem érdekli. Fuck logic
2014. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nagyon tetszik a cipő! Viszont így kép lapján szerintem nem illik a ruhához. Aztán lehet, hogy élőben meg igen... Hogy ízléses-e esküvőre? Nincs vele baj! :)
2014. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a ruha is, és a cipő is. Viszont ne haragudj, de rohadtul nem mennek egymáshoz.
2014. júl. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!