Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek mennyire jönnek...

Fiúk! Nektek mennyire jönnek be a kicsit fiúsabban, vagy rockeresebben öltözködő lányok?

Figyelt kérdés
Szeretek lányosan öltözködni is, de szívesebben vennék fel acélbetétes bakancsot, vagy kicsit rockeresebb ruhákat, mivel zenében is ezt preferálom. Nu metál, rock. Édesanyám azt mondta, hogy topisnak néznének. És felmerül a kérdés: Hogy találnám meg így a nagy Őt? Nem mintha annyira kéne most egy pasi.. Csak a jövőbe tekintve, ha majd úgy érzem, hogy kell egy kapcsolat.

2014. márc. 30. 22:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ja és azt a végén kihagytam, hogy az emberek nagy része úgy áll hozzánk, mint anya...pl a volt tanáraim nem óhajtanak visszaköszönni nekem az utcán, aztán hallom a szörnyülködést, hogy pedig olyan aranyos voltam általános iskola első osztályában, hogy cs***hettem el ennyire az életem stb...

Sajnos egyből a rossz dolgokat társítják hozzánk, mert másképp gondolkodunk és viselkedünk, és azt, aki más az emberek általában nehezen fogadják el...

(szintén a hetes)

2014. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 7-es, sokat segítettél. Mikor bakancsot akartam venni, anyukám rögtön azzal jött, hogy topisnak fognak nézni.. Pont nem érdekel mit gondolnak rólam, de azért az elég rossz érzés, hogy rögtön elítélnek. Csak szeretném megmutatni az öltözködésemmel, hogy ki vagyok. Az a jó, ha nem vagyunk egyformák. Így van, máshogy érzünk és máshogy gondolkodunk. Még egyszer köszi! :)
2014. márc. 31. 17:21
 13/18 anonim ***** válasza:

Igen engem altalaban figyelmen kivul hagynak,pedig sok hozzaszolasomat az itt megfogalmazottak alapjan keszitem!

Ha pl.Egy fiu irja be,hogy nem gond ha egy kicsit lanyosaban oltozkodom,akkor a sok getzi mindjart leb..zizza!

Te kedves 10-es olyankor melyik oldalt szoktal allni?

2014. ápr. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azért nem vettem figyelembe, mert nem akartam vitát, és ez is off téma, de három ilyenre válaszoltam az elmúlt pár hétben, és az egyik után privát üzenetben köszönte meg a kérdező a kedves válaszomat, és a véleményemet...

Mint említettem, nagyon toleráns vagyok, és engem az ilyen se zavar, sőt szerintem mindenki úgy fejezi ki magát, ahogy akarja, teljesen az ő dolga, és ebbe senki nem szólhat bele...úgy mellesleg van transzvesztita ismerősöm is, és vele is jól elvagyunk, és gyakran védem be, amikor b***zzák...attól, hogy valaki, hím nemű szeret női ruhákban lenni, még nem lesz homokos...és attól, hogy egy nő/lány szereti a férfi cuccokat hordani, attól nem lesz topis...És az emberséget nem külső alapján mérik, a szépséget nem kilókban, és az értelmet se feltétlen tükrözik az osztályzatok...(A válaszaim nagy részében ez a felfogás található meg, szóval, ha gondolod keresd őket, akár a nőként öltöző férfiak kérdések alatt is, szerintem olyan sokan köpködnek és utálkoznak ott, hogy meg fogod találni az enyémet is a néhány "támogató" között...)



Kérdező: bocsánat az offért. (Bár az általános dolgok ide is kapcsolódnak, csak lazán)


10-es

2014. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, és utolsó veled meg egyetértek! :)
2014. ápr. 1. 21:02
 16/18 anonim ***** válasza:

miért kell mindenhol veszekedni....

na mindegy.:D

Ha tetszik nyugodtan öltözködj rockeresebben:) a rockerek úgyse fognak megszólni, hisz ne azok a típusú emberek, akik kinéznek valakit. :)

egyik barátnőm is ilyen acélbetétes-fekete nadrág-zenekarok póló típusú, de a fiúk a legjobb csajnak tartják a baráti körömbe. Ha nőies vagy, akkor egy XXL-es pólóba is az leszel. Csak a kisugárzáson múlik.

2014. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

14-es!

Latod te is beleszaladtal a noi ruhakat hordo fiukrol oly sokszor meghatarozo kulcsszo leirasaval a b..zis szo lenne!

Ha annyira veded mint ket nemet akkor kijar ez a sertes a fiu ruhakat viselo csajikra is tehat nem topis hanem az is b..zis!!

Tudod egyenjogusag! Pont ti harcoltatok ki...

2014. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. ápr. 6. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!