Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy a lányok...

Mitől lehet az, hogy a lányok egyre fiúsabban, a fiúk meg egyre lányosabban néznek ki?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a mostani tizenéveseknél a két nem már szinte nem is különbözik. Jó, ez azért túlzás, de megpróbálok értelmes példákat felhozni...


- A lányoknak már szinte alig van melle. Nagyon kevés olyan tinilányt látok, akiknek ténylegesen van...

- Ugyanígy a lányoknál, eltűnik a homokóra alak. Már csípőjük sincs, a derekuk teljesen egybeolvad vele, combjuk se nagyon van.

- Az arcuk is egyre egyformább, olyanok, mintha egymás klónjai lennének. Semmi karakter... (Sokszor a szépség és divat kategóriában, a feltöltött képeken lévő lányok is tök egyformák.)

- A fiúknál az arc egyre lányosabb, és ők is egyre egyformábbak.

- Arcszőrzetük foltokban nő, és ott sem rendesen.

- Náluk sem látom már nagyon a széles vállat és a keskeny csípőt, jó részük - ha gyúrnak is - nem tudnak rendesen izmosodni, csak szálkásodnak.


Egyszóval: alig van köztük nőies lány és férfias fiú.


Senkit nem óhajtottam megsérteni, én csak azt írtam le, amit látok! Kérdésem azoknak szól, akik foglalkoznak az emberek felépítésével és változásaival, akik értenek hozzá! (Ugyanis én nem nagyon értek, de nagyon kíváncsi vagyok.)

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)


2011. márc. 12. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:

A lányok elfiúsodása sajnos az idióta média divatnak köszönhető, ugyanis nem tud kialakulni egy rendes, nőies alak, ha az adott lánykezdemény folyamatosan fogyókúrázik, és már azon is kétségbeesik, hogy a tiszta csapvízben nem-e volt túl sok kalória. Ugyanis amit te nőies alaknak leírtál, nagyrészt zsírszövet (csípő, mell, derék, a comb meg izom, de mozogni meg hülyeség...).


Csak nézz be a fogyókúrás részhez, itt, gyakorikérdéseken. rengeteg, teljesen normális lány koplal, mert kövérnek hiszi magát. Aztán amikor már nem bírja az éhezést, akkor csinál két nap oltári nagy zabálást, aztán bűntudatból még jobban megszorítja a fogyókúrát. És teljesen tönkre vágja az anyagcseréjét, az emésztését. A szervezet pedig ilyen stressz közepette a túléléssel van elfoglalva, meg azzal, hogy működőképes legyen, nem pedig azzal, hogy az egyébként nagyon "költséges", energiaigényes nőiesedési folyamatokat csinálja végig.



A fiúknak is van hasonló gondjuk, de az elnőiesedést inkább a töménytelen női nemi hormonnak köszönhetjük, ami ott van mindenben, hála a fogamzásgátló tablettáknak, a szójának, és társainak. Ugyanis már a csapvíznek is van (minimális) hormon tartalma. És a hatás összeadódik... Többek között emiatt is van az, hogy alig 40 év alatt a férfiak spermiumszáma nagyon drasztikusan visszaesett. Egy mai, fejlett világbeli férfinek alig-alig van annyi spermája, mind régen a legrosszabb eredmény. Egyelőre ez még nem gond: de ha a tendencia folytatódik, maholnap meddő lesz egy csomó férfi...

2011. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy a csípő, mell, fenék az zsírszövet, de az meg sem fordult a fejemben, hogy a fogyókúrázás miatt nincs nekik. Pedig tök egyértelmű így belegondolva, úgyhogy ez elég szőkés volt tőlem (xD)


Hormonok a csapvízben? :O Jesszus, ezt nem is tudtam! (Nekünk kutunk van, onnan jön a víz.) Mint ahogy azt sem tudtam, hogy a spermaszám is csökken!


Csak azt nem értem, hogy akkor karakter miért nincs az arcukban? Mert tényleg mind egyforma... Ez is ilyen hormon-dolog?


De nagyon fura így belegondolni, hogy amikor én voltam tini (ami azért nem volt olyan rég, 21 éves vagyok), akkor még sokkal több volt a nőies lány és a férfias fiú. Gondolok itt arra, amikor 10.-es vagy 11.-es voltam... És ez így nagyon durva! 5-6 év alatt ilyen sokat változott az ember?

2011. márc. 12. 08:25
 3/6 A kérdező kommentje:

8:53 Mi van?! xD

Ez nem tudom, hogy jött ide, poénnak jó, de én komoly válaszokat szeretnék! :D

2011. márc. 12. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, a világvégével kapcsolatos.
2011. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, még az elsőnek: és a sok "e-vitanim" is belejátszhat? Már úgy értem, hogy a tartósítószerek?
2011. márc. 12. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdésed, hasonlóval találkoztam már más kategóriában. Ott felmerült az is, hogy az evolúció nem állt meg, lehet, hogy ez annak a része.

A vékony nőknek is lehet jó alakjuk, de meg lehet nézni az "idősebb" topmodelleket, és a maiakat. A különbség óriási. Az előzőeknek a vékonyságuk ellenére is látható, hogy van mellük, derekuk, csípőjük, szép fenekük, és a smink ellenére is felismered őket, mert az arcvonásaik egyediek.

No, visszatérve az evolúcióra: ha ez a folyamat erre vezethető vissza, akkor nem is tűnik 1-2 hollywoodi film annyi utópisztikusnak. Lassan eltűnnek a külső nemi jellegek, és ha valóban ilyen rosszul áll a pasik szénája, nem lesznek termékeny hímek. Akkor mi lesz? Esetleg 20 évesen leveteti az anyagot a pasi, és lefagyasztja, míg nem érett meg a családalapításra? Mert egyre jobban kitolódik ebben is az életkor, de addigra meddő a férfi? Baromi bevétel lenne ez mindenhol, nem beszélve arról, hogy nem mindenki tudná anyagilag fedezni a spermiumok fagyasztásának, tárolásának költségeit. Ergo, csak egy bizonyos réteg tud majd szaporodni, és ők lesznek a kiválasztottak? Jujj!

A nőkkel mi lesz? Ők fogamzóképesek maradnak vajon, vagy jön a mesterséges megtermékenyítés, szintén hatalmas költséggel, itt is lesznek kiválasztottak?

Esetleg jöhet a lombikprogram, és máris eljutunk oda, hogy majd mesterséges körülmények között fejlődik a magzat, nem az anyaméhben. Máris ott vagyunk az utópiánál.

Elég csak a Pusztító filmre gondolnom, ott is volt megoldás. Na, én ezt nem fogom megélni, hála az égnek, de nem tartom elképzelhetetlennek.

Most el lehet gondolkodni, hogy esetleg nincs-e bármilyen szervezetnek anyagi érdekeltsége, hogy ezt a folyamatot felgyorsítsák. Nem tudjuk mit eszünk, iszunk, lélegzünk. Csak ámulunk a világra, mikor azt hisszük két lány, vagy két srác megy összeölelkezve, és közelről nézve derül ki, hogy hetero a pár, csak jól meg kell nézni.

Mindenesetre én örülök, hogy nem most vagyok tinikorban.

2011. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!