Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek mennyire jönnek...

Fiúk! Nektek mennyire jönnek be a kicsit fiúsabban, vagy rockeresebben öltözködő lányok?

Figyelt kérdés
Szeretek lányosan öltözködni is, de szívesebben vennék fel acélbetétes bakancsot, vagy kicsit rockeresebb ruhákat, mivel zenében is ezt preferálom. Nu metál, rock. Édesanyám azt mondta, hogy topisnak néznének. És felmerül a kérdés: Hogy találnám meg így a nagy Őt? Nem mintha annyira kéne most egy pasi.. Csak a jövőbe tekintve, ha majd úgy érzem, hogy kell egy kapcsolat.

2014. márc. 30. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki a lány, aki így öltözik, bejön. Ha amúgy sem tetszik, a ruhája nem nagyon változtat ezen.
2014. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2014. márc. 30. 22:21
 3/18 anonim ***** válasza:
számomra taszító ez a viselet, még ha szép a lány akkor is.
2014. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Rockeres nőies ruhák is vannak. Gyönyörű fekete szoknyák, ruhák, stb, bakanccsal vagányak, szexik. Miért nem ilyen stílus a cél? Jobb mint a bandás bőpulcsis, stb... ez unalmas, nem szép senkin.
2014. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Huhhh.. :) Fogalmam sem volt, hogy hogyan öltözködjek. Sokat segítettél utolsó, nagyon köszönöm! :)
2014. márc. 30. 23:11
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen? Csajoknal ezt igy hivjak,hogy fiusabban ha ferfi ruhakat vesz fel,nem ugy hogy b..uzissan mint amikor egy fiu lanyossan oltozik?

Erdekes a megfogalmazas,de a kerdesedre a valaszom az hogy semennyire!

En a noben a not szeretnem latni es nem egy ferfiruhaba bujt nonek aligha mondott csajt!!!

Egy no vegyen fel noi ruhat,nem ertem mi jo van a ferfiben hiszen azok a ferfi anatomiahoz keszulnek,egy non lognak mint a szerszamom a hidegben...

2014. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de úgy vettem észre ez nem ruha függvénye...Rajtam csak annyiból számít az ilyen öltözködés, hogy a "fajtársak" felismerjenek, és utána már nem a ruhát/öltözködést nézik...sőt szerencsére olyan rockerekkel/punkokkal vagyok körbevéve, akiket amúgy is jobban érdekel az ember természete (kapcsolatnál is és barátságnál is)...

Én is "szakadt" cuccokat hordok, van bakancsom (anélkül szinte sehova nem megyek), de aki nőies, az nőies férfi pulcsiban is, és attól hogy valakinek nincsenek nagy mellei attól is lehet nőies, ha megvan az a bizonyos kisugárzás...A szülők az ilyen öltözködéstől más miatt szokták tiltani a lányukat, nem nagyon szokták szeretni, ha ilyen "szélsőséges" stílust képviselnek a gyerekeik, ha a lányuk pláne nem...eleve van egy előítélet a rockerek felé, és mikor még a kislányuk is közéjük kerül, hát az...


Ja és egyébként a zenekaros pulcsik/felsők nagy része valamint az acélbetétes bakancs is uniszex viselet...és szép is lenne, ha leb**iznának egy lányt...


Összegezve: a hasonló ízlésűeknek bejönnél, de ha szép vagy valószínűleg nem a ruhád alapján fog senki megítélni, csak akkor, ha az tényleg nagyon előnytelen...


19N

2014. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

7-es!

Barmennyire is eroltetitek ezt a kifordult izlest,egy no noi ruhaban noies,ferfi ruhat is felvehet,de igencsak kevesen tudnanak ramerevedni mivel nem a fiu ruhakra gerjednek az egeszseges ferfiak!

Magyaran egy no annyira szarul nez ki firuhaba mint egy fiu noibe!

Mindenki maradjon a sajat ruhajanal!!!

2014. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. de, hogy érted azt, hogy így is van előítélet a rockerek felé?
2014. márc. 31. 16:38
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as igyekeztem az első válaszodat is figyelmen kívül hagyni, és ehhez csak annyit fűznék, hogy mindenkinek más az ízlése, szerinted undorítóan fest egy nő férfiasabb ruhában, szerintem meg gusztustalan a másokhoz való hozzáállásod és ez az intolerancia amivel mások felé vagy...


Kérdező: én anyukám mindig alkoholistának és drogosnak bélyegezte őket, és mikor kialakult bennem is az a falkaszellem, és elkezdtem hozzájuk tartozni (amit anyám szerint majd kinövök, de ezt még mindig nem lehet...viszont ez most mellékes), akkor rögtön azzal jött, hogy tuti belevisznek a rosszba, leitatnak meg mit tudom én...De olyan is volt, hogy rábökött haveromra (30 centis kék taraja volt akkoriban), hogy nézd már azt a szerencsétlent, tuti a sok drogtól hülyült el annyira, hogy így kimerészkedjen emberek közé, szegény anyja...Az a haverom soha nem drogozott, nagyon toleráns, és az anyja miatt kezdett el inni (mert elég sok gond volt otthon, de ez már túl személyes, nem mennék bele)...lényegében "szegény anyja" tojt a fiacskára fejére...

Anya főleg ezeket a rossz szokásaikat hozza fel, de az a különbség köztem és anyám között (a stíluson és hozzáálláson kívül), hogy ÉN ismerem őket, ő csak rájuk néz, és neki nem szimpatikusak...

Egyébként azóta sikerült kétszer is teljesen normális pasit bemutatnom neki (és mindkettő bakancsostól szeretett engem, sőt még most is jóban vagyunk), akiknek köszönhetően már kevésbé ítéli el a többi haveromat is...(na jó meg volt egy olyan punkom, aki miatt el kezdte tisztelni haverékat, mert egy ilyen hülyét elviselni hatalmas türelem kell...dee ez másik sztori).


A hetes voltam :)

2014. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!