Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek fiúsabban, de...

Hogy öltözzek fiúsabban, de mégis divatosan?

Figyelt kérdés

Lány vagyok... fiúsan szeretnék öltözni, de erről mindenkinek azok a laza, bő ruhák jutnak eszébe... na olyanokat nem szeretnék hordani mert hülyén áll, de akkor mégis mit vegyek fel? Linkeljetek képet, lehet sztárokról is vagy bármi.

Jelenleg csak fekete ing, nadrág... ennyi van ami tetszik.


2010. febr. 28. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem farmer lapostalpú és egy zako sima pólóval az nem gáz de elég határozott férfias!
2010. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik a fiús öltözködés miért akarsz fiúsan öltözködni? :D Amúgy meg nem tudunk linkelni, mert csak te tudod h neked mi tetszik
2010. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


az első vagyok itt van két link! Bár jó lenne tudni a korodat is

2010. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Boyfriend's farmer, de ne sportcipővel vedd fel, hanem lapos cipővel.

+ ing, amire tegyél derékban övet, vagy kösd össze mell alatt, alatta meg legyen egy sima atlétatrikó.

Szexis a masculin style, de azért maradj nőies.

2010. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia


Velem is ugyanez a helyzet! Jó, tudni, hogy nem vagyok egyedül :)) (Mindig olyan hülyén néznek rám, itt minden csaj nőies rajtam kívül...)


A női ruhák nem tetszenek. Elegánsan szeretek öltözni, nem rapper stílusban vagy valami laza bő cuccokat felvenni. Szóval, ahogy te is írtad.


Én legtöbbször lapos bőrcipőket hordok, elegáns nadrággal, nagyon ritkán farmert is felveszek.

Felülre meg valami ing, vagy blúz. Ehhez valami jó öv és kész.


Ilyenkor hidegebb időben persze elképesztően nagy bajban vagyok, mert nincs mit felvennem.

Ha megoldható akkor ing és rá kabát, de sokszor ez így nem oké.

Ősszel pl. többször felveszek garbót, olyan hosszú bőrkabáttal ami középen nincs összehúzva vagy hogy mondjam. Szóval nem az a bőrdzsekis fazonú.

Lentre u.a. amit már írtam.


Néha magamra erőltetek egy V nyakú pulóvert is, általában az alá is felveszek valami inget és így egész elfogadhatóan néz ki.


Mást sajnos én sem tudok, jó, hogy kiírtad a kérdést én is akartam már többször, csak valahogy mindig kiment a fejemből.


Egyébként szerintem nézz divatmagazinokat. Én a neten is szoktam ilyen oldalakat nézegetni. Igaz, hogy a férfi részleget nézem de legalább ad pár tippet, hogy mit tudnék felvenni, vagy mit mivel. Nekem sokat segített.

2010. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

20:10 vagyok. Elfelejtettem írni, hogy van zakóm is, Vagy hogy hívják azt ami olyan mint egy zakó, csak női? Az a blézer? Bocs, ezekkel sosem voltam tisztában :)

Szóval farmer, akár egy színes póló és zakó.

Ilyesmire gondolok, szerintem jól néz ki és a hétköznapokra is felvehető mert nem annyira elegáns, inkább laza: [link] most lényegtelen, hogy ki van a képen :D)

De elegánsabb, csillogósabb hosszúujjú felsővel is felvehető.

2010. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs, csak rengeteget dolgoztam ma szétszórt vagyok. Így helyes a link:

[link]

2010. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A mai tinik 80%-a fiúsan öltözködik: farmer, torna-/edzőcipő, pólók, pulcsik. Ez fiús öltözködés.
2010. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!