Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákban járnátok...

Milyen ruhákban járnátok inkább? Új de kínai boltban vásárolt ruhákban vagy márkás de használt ruhákban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez az alternativa mert pénzhiány van akkor inkább turi. Persze abból már igényesebb akkor, darabáras ahol sok a címkés új ruha.


Ritkán tutizom de van egy favorit a Blahánál:

www.renovalasbolt.hu

2014. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább választanám a márkásabb, de leértékelt cuccokat, ami sokszor olcsóbb, mint a turi.
2014. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Hát én turizom. Olyan drága cuccokat lehet ott is találni hogy hihetetlen. (de persze azokat szúrom ki) Szóval jó minőségű turis tuhadarabokat hamarabb veszek mint kínai foszlóst. Merthogy vannak olyanok amik szinte azonnal bolyhosodnak meg satöbbi.

Röviden: a második.

2014. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Új de kínai :) ritkán találok használtban olyat ami jó méretben meg mindrn :/
2014. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Turi.
2014. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Turi.

Vettem egyszer 10 ezerért kínaiban egy ballonkabátot, első mosásnál kiment a színe... Turiban találtam 2 ezerért olyat, ami teljesen olyan, mintha új lenne, és az égvilágon semmi baj sincs vele, többször mostam már.

2014. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Turi, kínaiban olyan csicsás minden. És ott sem olcsó, akkor már inkább veszek egy jobb minőségű használtat.
2014. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kínait ha egy mód van rá, akkor próbálom elkerülni. Turkálókba viszont szívesen járok, de onnét is csak az új vagy alig használtakat veszem meg. Ott legalább minőséget is lehet kapni.
2014. márc. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy turi.. És nem feltétlen csak a kínai boltokkal szemben járok oda, hanem a neves boltokkal szemben is.. Tehát a ruhatáram 90%-a turiból van! nagyon jó minőség, olcsón.
2014. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!