Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szólnál ha egy ilyen fiút...

Mit szólnál ha egy ilyen fiút látnál az utcán szembejönni? Megszólítanád?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


sztem atom jó a szerelése ^^


F



2014. jan. 6. 18:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%
Ja és csodálnám, hogy ilyen szerelésben ki mer menni az utcára és nem érdekli mások véleménye. Pedig már biztos sokan beszóltak neki.
2014. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
nem magyarországon lakik ahol a kiskirály az utcán pár panelproli homofób. azért jobb helyeken van közbiztonság is, és jobban tiszteletben tartják a másikat.
2014. jan. 6. 19:32
 23/31 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén először pislognék rendesen,aztán slattyognék tovább (nem szólítanám le,ahhoz én túl antiszoc vagyok :D),csak annyi futna végig bennem,hogy "hm,érdekes arc a gyerek,de hát ő tudja...",láttam én már ennél extrémebb emberkéket :DD [régen amikor jártam animeconokra,vagy Metalfest,aztán Bécsben jópárszor láttam lánynak öltözött pasit (neccharisnya,miniszoknya,magassarkú,szóval elég ütős volt),ez tette fel az i-re a pontot :D].
2014. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

nem szoktam fiúkat leszólitani az utcán, de ha ezt szeretnéd kérdező, ám legyen, ha látlak igy, megteszem

am jó a pólód, az tetszik

2014. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
én bp-i vagyok. szerintem itt nyugodtan végigmehetsz így az utcán kb senkit nem fog érdekelni, ezt mondjuk szeretem Budapestben, senkit nem érdekel a másik
2014. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
hát nem szólnám le, lazán elmennék mellette, mivel én nem külső alapján ítélem az embert, mert már néhányszor kiderült, hogy a külsőnek nincs sok köze a belsőhöz :D
2014. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Láttam már furábbat is itthon, pedig kisvárosi vagyok :D

Különben szerintem leszarnám, maximum egészen kicsit megbámulnám, de mennék tovább.

2014. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
40%

hagosan sikítozni kezdenék, hogy "jéééééééééézusooooooooom, hogy néééééééézkiiiiiiiiiiiiii riháhááááááááááááhááááááááá :DDDDDDDD"


kb ennyi

2014. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
62%
Rácsodálkoznék, nézegetném, hogy vajon fiú vagy lány, aztán, ha sikerül rájönnöm, hogy fiú, elmesélném a barátnőmnek, hogy képzelje, láttam egy masnis, szoknyás pasit:D
2014. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Már mért szólítanám meg? Mindenki úgy öltözik, ahogy akar, semmi jogom beszólni. Max. néznék nagyokat, hogy "ezt a hülyét... "
2014. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!