Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miként viszonyulnál ahhoz,...

Miként viszonyulnál ahhoz, hogy tegyük fel családi nyaralásra mész, és anyukád tangás bikinit akarna felvenni strandoláshoz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 14:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

Én anyukám még most is jól néz ki, szóval engem nem zavarna...Az arcán úgyis látszik a kora, nagyjából egyforma alkatúak vagyunk, senkit nem "csapna le a kezemről"...

De szerencsére tisztában van vele, hogy nem 20 éves már, így biztosan tudom, hogy nem venne fel tangás bikinit...

2014. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

Megkerdeznem hogy ez komoly-e, ha azt mondja igen, kirohognem, majd megprobalnam eszervekkel meggyozni, hogy ez nem oke. Ha nem sikerul,megmondanam, hogy jo, akkor menjen egyedul vagy apaval furdeni, de en nem fogom helyette is kinosan erezni magam.

19l

2014. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
Attól függ milyen tanga. Rendes tanga vagy ez a brazil fazon? Az utóbbi, ha jól áll neki, akkor még elfogadható, bár én sem örülnék, szerintem egy gyerekes anyukához ez már nem illik, én a helyében úgy érezném, hogy ehhez már több méltóságom van.
2014. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
60%
Ha kettesben megy Apukáddal nyaralni,vegye fel.Nekem izléstelen lenne ha Anyámat ilyesmiben látnám.
2014. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%
hajós kis milf anyukád, akkor vyege csak fel :P
2014. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az ő dolga. Bár meglepne, mert egyébként nem hord olyat.
2014. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Amanda03 válasza:
62%
Ha nem sikerülne meggyőzni letagadnám a strandon h az anyám xd
2014. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Úgy öltözik anyám, ahogy akar
2015. márc. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

komolyan ennyi begyepesedett, konzervatív fiatalt,


igaz más kérdéseken is jól látszik kik posztolgatnak ide


nehogy már anyu azt vegye fel ami neki tetszik!

hát hová vezetne ez? tudja hol a helye! majd a 19 éves megmondja!


ha rajtatok múlna, még mindig feketében, banyának öltözve kellene az idősebb nőknek kimerészkedniük az utcára

2015. márc. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

és ahogy nézem, a hangadók tanga ellenesek, mindenki nulla %-ot kapott, aki azt merte írni: fel lehet venni tangát


gondolom ezen emberek szerint a lenvászonzsák az ideális viselet

vagy a burka

2015. márc. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!