Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire vagy tipp-topp mikor...

Mennyire vagy tipp-topp mikor mondjuk csak a boltba mész el?

Figyelt kérdés
Nagyon kiöltözködsz? Sminkelsz is?
2012. ápr. 28. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én igen...én kutyasétáltatáshoz is kisminkelem magam, ha este megyek még akkor is...

Nincsenek nagyon toprongy ruháim szóval ha ugy vesszük akkor igen kiöltözöm, de nem nagyon. Nagyon buliba szoktam, annál kevésbé ha találkozok valami bnőmme, annál kevésbé suliba, annál kevésbé,rokonokhoz, annál kevésbé ha kutyát megyek sétáltatni.


itthon meg ocsmány vagyok =DDD


20L

2012. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mivel most eléggé bejön egy srác a boltból, így igen, ki szoktam öltözni és sminkelek is. Amúgy nem annyira, bár inkább hangulat függő, én azért szeretek mindig csinos lenni, imádok sminkelni is, de inkább akkor vagyok "tipp-topp", ha van valami esemény (találkozó, buli stb...) van. (20L)
2012. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én mindig kisminkelem magam akárhová megyek,nemeg felis öltözöm nem az othoni ruhámba megyek 15L
2012. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én úgyanúgy öltözök mint máskor,sminkben csak annyi különbség hogy szempillaspirállal nem bajlódok olyankor csak kenek fel füstös színű szemhéjpúdert,max egy pici spirált meg alapozó meg fekete szemcerka,szájfény. Hajamat nem vasalom ki ilyenkor feltűzöm,oldalra tűzöm,és ilyenkor nem használom a drága parfümömet,elég a középkategóriás:) Szóval csak kicsit fogom magam vissza :)
2012. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is mindig felöltözök normálisan ha kimozdulok, nem megyek ki az itthoni rucimban.. esetleg szabadidőben néha leugrok,de az se vm topis,hanem egy adidas naci,v hasonló
2012. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát én azért akkor is felöltözöm normálisan,felkapok egy farmert,meg melltartót,mert itthon nem szoktam hordani,kis púder,szemceruza,spirál.

Ha suliba megyek,akkor alapozó,púder,szemceruza,normálisan felöltözöm,ha bulizni megyek,akkor nagyon kiteszek magamért,hajammal is min.fél órát foglalkozom,alapozó,szemhéjfesték,tus,spirál,csini ruci,drága parfüm:)


Ha meg itthon vagyok,akkor nagyon topis szoktam lenni,van hoyg egész nap pizsiben,összekötött hajjal,meg szemüvegben vagyok,egyébként kontaktlencsét hordok mindenhová:)

2012. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem sminkelem ki magam, mert a havi tartós festésnek köszönhetően nagyon még sminkre sincs szükségem. :) Ruha pedig farmer, magassarkú, top vagy félvállas felső, de van, hogy melegítőben megyek le. A hajam leengedem, vagy felkötöm, attól függ, milyen kedvem van. És jobban is érzem így magam, mert elég kellemetlen, ha mondjuk elkenődik rajtam a smink, és azon röhög mindenki a hátam mögött a boltban. ;)
2012. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kiöltözni, ha sima boltba megyek ...

Ha pl.: ruhát vagy valami bútort megyünk venni akkor már igen.

2012. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem, bár faluban lakom :) Igaz, hogy itthon elég tréül nézek ki, régi melegítónaci, bő póló, felkötött haj :D Ha boltba megyek pl. akkor felkapok azért egy farmert, tornacipőt (szóval nem papucsban megyek :D) + egy kis szempillaspirál, vagy ha nagyon karikás a szemem akkor korrektor, de semmi más.

Ha suliba vagy bárhova máshova megyek akkor viszont kb 1 óra készülődés (smink, haj, ruha)

20/L

2012. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felöltözöm normálisan, de nincs az a pénz, amiért én kisminkelném magam oda :D
2012. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!