Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miként viszonyulnál ahhoz,...

Miként viszonyulnál ahhoz, hogy tegyük fel családi nyaralásra mész, és anyukád tangás bikinit akarna felvenni strandoláshoz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 14:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Elmondanám neki, hogy egy tökéletes testű fiatal lányon is közönséges a tanga, egyáltalán nem divat, szerintem csak nevetségessé tenné magát.

És gyönyörű, divatos, szexi bikinik vannak normál alsóval is.

2014. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Nevetnék. Azután megkérdezném hogy ez most poén e. Ha nemet mond elmondom mi a véleményem erről. (Semmi jó.)

De az én anyukám tudja hol a határ és nem tesz ilyet.

2014. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 PrettyVillain ***** válasza:
93%
Hát biztos hogy lebeszélném róla.
2014. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
kb ugyanazt mint az első... de mondjuk szerencsére az anyukám bikinit sem akar fölvenni, csak ilyen egyrészt vesz fel ha strandolunk, szóval nálam nincs ilyen helyzet..
2014. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Hát anyukám még fürödni sem akar ha megyünk valahova, mert nem akarja mutogatni magát, nemhogy tanga....
2014. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Hát ha jól nézne ki benne nem mondanék semmit.
2014. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Akárhogy is nézzük a tanga közönséges, én megpróbálnám róla lebeszélni, de szerencsére anya csak egyrészest hord :))
2014. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Megkérdezném, viccel-e. De nyilván van annyi önkritikája, hogy ennyi idősen az ő alakjához nem vesz fel. A tanga amúgy is elég közönséges strandra sztem. Nem feltétlenül attól néz ki vmi jól egy jó alakú nőn, hogy minél többet mutat.
2014. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nincs gond a tangás bikinivel, ha csinos nő hordja. :)
2014. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 mmcicus22 válasza:
22%
igazából a tanga az mi is pontosan ? de amúgy sztem nincs semmi baj a tangával nagyon sexy
2014. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!