Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, hogy így öltözködök?

Baj, hogy így öltözködök?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, bár ez rajtam egyáltalán nem látszik. Általában úgy öltözök, mint egy fiú, deszkás cipő, lógó nadrág, (de azért a fenekem nincs kint) feltűrt ujjú kapucnis pulóver. Ha mégis lánynak öltözök, esküvőn, vagy ünnepélyen, (szoknya, harisnya, blúz) akkor is elég kényelmetlenül érzem magam. Baj ez? Sminkelni sem szoktam, a körmöm se festem.

Attól még nem vagyok homo, a fiúkat szeretem. (Bár ez az ízlésem is más, mint a többi, de ez nem tartozik ide)


Konkrétan az ellenkezője vagyok annak, ami egy lánytól tellene.



2013. dec. 7. 17:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
26-os: Kicsit túlzásba vittem, igazad van. Ne haragudj.
2013. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
45%

leborulok előtted, annyira ismered a férfiakat:)) (mondjuk inkább csak nevetek) de hát mindegy, ilyen emberek is vannak mint te, még a végén unalmas lenne az élet, ha mindenkinek normális stílusa lenne.

a beszédstílusodból lehet az öltözködési stílusodra (márminthogy parasztos) is következtetni vagy a kettő teljesen független egymástól? :D


kérdező, ismét, hatványozottan láthatod, hogy hiába próbál valaki nőnek öltözni, ha a megnyilvánulásai kocsmába vagy ode se valók, azt akkor se fogja nőnek nézni és nőként kezelni senki, ha mindennap igazgyöngyök lógnak a nyakában.

2013. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!