Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az baj ha mindig máshogy...

Az baj ha mindig máshogy öltözködök?

Figyelt kérdés
arra gondolok,hogy szoknyát is veszek fel néha meg nike kapucnis pulcsikat is ami 2 számmal nagyobb és mindkettőben jól érzem magam. veszek fel blúzokat is, de pólókat ugyanúgy. azt jelenti hogy nincs stílusom?
2013. aug. 22. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom még fiatal vagy... nyugi, majd kialakul a stílusod.
2013. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

alkalomhoz szoktam én is öltözni

Olyan nincs, hogy valaki mindig csak elegáns (akkor is, ha csak boltba megy vagy kutyát sétáltat?) vagy mindig kényelmesben van (randi? étterem? ünnepély?)

A legtöbb embernek sokféle ruhája van sokféle alkalomra, persze lehet, követ valamilyen stílust, de azért nem csak egyfélében van mindig.

2013. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy nem mindig ugyanolyan stílusú cuccban vagy :) Mi magunk sem vagyunk egyformák, a hangulatunk, hozzáállásunk a dolgokhoz is sokat tud változni, miért ne passzolna a bensőnkhöz a ruha. De ha random kapunk fel valamit, abban sem látok semmi rosszat, csak persze ne ütközzenek a ruhadarabok egymással és az alkalommal.
2013. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én, ha olyanom van, csajosan ölzötök, szoknya, harisnya, csajos felső, balerina cipő stb. Máskor meg tornacipő, farmer, póló. Senki nem szólt meg még érte, de másokon is ezt vettem észre, hogy hangulatfüggő, hogyan öltöznek. Meg persze időjárástól is függ.
2013. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!