Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, hogy így öltözködök?

Baj, hogy így öltözködök?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, bár ez rajtam egyáltalán nem látszik. Általában úgy öltözök, mint egy fiú, deszkás cipő, lógó nadrág, (de azért a fenekem nincs kint) feltűrt ujjú kapucnis pulóver. Ha mégis lánynak öltözök, esküvőn, vagy ünnepélyen, (szoknya, harisnya, blúz) akkor is elég kényelmetlenül érzem magam. Baj ez? Sminkelni sem szoktam, a körmöm se festem.

Attól még nem vagyok homo, a fiúkat szeretem. (Bár ez az ízlésem is más, mint a többi, de ez nem tartozik ide)


Konkrétan az ellenkezője vagyok annak, ami egy lánytól tellene.



2013. dec. 7. 17:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.


19-es azért mert ő ilyen felszínes. azt gondoltam, hogy tényleg 14 max. 20 körül lehet, de 36 évesen ilyen hozzáállással, ez már nem vicces, hanem szomorú. ha én is ilyen felszínesen akarnék ítélkezni, azt mondanám, mivel jól öltözködött, biztos megtalálta álmai felszínes pasiját (hiszen a többi igénytelen) és álboldogan élnek felszínes világukban. én mindenesetre nem lennék büszke rá 36 évesen, hogy 14 évesnek néztek a nézeteim alapján:)

2013. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Erre az oltozkodesre azt is mondhatnank,hogy b,,zis!

Legalabb is ha egy fiu irna ezt forditott helyzetben!

Biztos nem azt a rossz dumat lejtenek el ,hogy"viseld nyugodtan ha kenyelmes"

Ugyan mar...

2013. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"de vannak alap ruhadarabok, amit egy igényes nő hord, és vannak olyanok, amiket az igénytelen antinők"


Tévedésben élsz. Felvilágosítalak, a valóság a következő: vannak olyan ruhadarabok, amelyek NEKED tetszenek egy nőn, és vannak olyanok, amelyek NEKED nem tetszenek. Más embereknek pedig más ízlése van. Ilyen egyszerű. Nem a te ízlésedtől függ, hogy ki az igénytelen.

2013. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
21-es: Az, hogy egy ilyen primitív trampli mennyi idősnek néz, nem igazán érdekel. Azért azt köszönöm, hogy felnyitottad a szemem, és rájöttem, hogy 18 éve álboldogságban élünk párommal a felszínes világunkban. Najd ha a pasid lecserél egy igazi nőre, aki tud öltözködni, majd akkor hangoztasd az igénytelen vélemémyedet.
2013. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
9%
23-as: Hozzászólásod alapján el tudom képzelni, hogy nézhet ki a párod... Részvétem.
2013. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy a páromat minősíted az én hozzászólásom alapján, rendkívül intelligens jellemre vall, hogy személyeskedsz, amikor nincs észérved :)
2013. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
24...és még te beszélsz primitívségről----tévedtem, mégis rendkívül vicces. :D azért ha valakinek itt kell valamit bizonygatni (vagyis dehogyis, nem kell, hanem ő érzi szükségét), akkor az önmagában elég nagy baj.:D
2013. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

24...és értő olvasásra meg nem vagy képes (persze mit is gondoljak ezek után) nem mondtam ilyesmit, azt mondtam, ha én is a felszín alapján ítélkeznék, mint te...de eddig nem tettem, persze egyre többet mutatsz a nyilván egyébként csodálatraméltó személyiségedből, úgyhogy még a végén igazam lesz.:)

itt az egyetlen, aki minősítette magét a hozzászólásaival, az te vagy. ez már valami, remélem büszke vagy magadra, itt a gyakorin.:D

2013. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
58%

ja és hogy a témábavágót is írjak:


kedves kérdező, öltözz ahogy jól esik vagy ahogy az alkalomhoz és a helyhez illik, és figyelj a belső értékeidre.

látod, tökéletes bizonyítékát adta itt egy hozzászóló, hogy

hiába öltözik valaki (a saját megítélése szerint, tehát attól még lehet ízléstelen) jól, attól még emberileg lemaradhat az átlagtól, szóval tényleg nem a ruha teszi az embert.

2013. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem pont Te kezdted a stílusodat bizonygatni, amikor a kérdezőt azzal nyugtattad, hogy Te is épp olyan trampli vagy mint Ő. Szépen egymásra találtatok.

Annyira buta vagy, hogy nem fogod fel, hogy ha egy pasinak az a stílus, amit Te képviselsz megfelel, akkor az azt jelenti, hogy nem tart annyira nőnek, hogy érdekelje, hogy nőiesen öltözködjél. Háziasszonynak tart, nomeg egy élő p.nának, de semmiképp nem nőnek. Persze ha ez nem zavar, akkor élj így.

2013. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!