Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, hogy így öltözködök?

Baj, hogy így öltözködök?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, bár ez rajtam egyáltalán nem látszik. Általában úgy öltözök, mint egy fiú, deszkás cipő, lógó nadrág, (de azért a fenekem nincs kint) feltűrt ujjú kapucnis pulóver. Ha mégis lánynak öltözök, esküvőn, vagy ünnepélyen, (szoknya, harisnya, blúz) akkor is elég kényelmetlenül érzem magam. Baj ez? Sminkelni sem szoktam, a körmöm se festem.

Attól még nem vagyok homo, a fiúkat szeretem. (Bár ez az ízlésem is más, mint a többi, de ez nem tartozik ide)


Konkrétan az ellenkezője vagyok annak, ami egy lánytól tellene.



2013. dec. 7. 17:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
39%
majd kinövöd :)
2013. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... jól érzem így magam, de egy cseppet frusztrál az ismerőseim nézése, megjegyzései. Persze, figyelmen kívül hagyom, de néha, ha bal lábbal kelek fel, komolyan tudom venni, és elgondolkodok rajta. (Pl ma is kaptam egyet. "Haha, úgy nézel ki, mint egy fiú, sosem lesz barátod" Ami nem igaz, mert most is van.)
2013. dec. 7. 17:09
 3/32 anonim ***** válasza:
79%

Én is 14/l vagyok.

Tegnap azt mondták rám,hogy "jampi gyerek" bár egyáltalán nem tudom mit jelent,de azt tudom,hogy csak fiúkra szokták mondani.

Én is egy kicsit fiúsan öltözök,csak másféleképpen.Nagy fekete bakancs,hosszú férfi együttes póló,és fekete csőfarmer.

nem baj,ha így öltözködsz..Hordd azt,ami tetszik!

2013. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
jampi: Szabadulás előtt álló fogvatartott [[szabálysértő]]
2013. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%

Iskolába úgy öltözködj, ahogy kényelmes. Alkalomra azért add meg a módját, az csak néhány óra, ki lehet bírni. Sminkelnie egy 14 évesnek nem is kell, mi a fenéért kéne?

Inkább az a gáz, aki 14 évesen felveszi a 10 centis sarkú cipőt iskolába, és lerohad benne a lába, de mégis villog vele, mert ettől érzi magát felnőttesnek és menőnek. 14-15 évesen amúgy én is gyűlöltem a lányos ruhákat, ennek talán az az oka, hogy a 2 fiútestvérem mindig nekem adta kinőtt ruháit. Azóta eltelt 10 év, nagyon sokat változott az ízlésem, és ma már le se lehet imádkozni rólam a szoknyákat meg az egyberészes ruhákat - na jó, a barátomnak azért szokott sikerülni :D Szóval te is biztos sokat fogsz még változni.

2013. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
71%
Legalább nehezebb lesz rád aggatni, hogy "ribinya" vagy "tömegcikk".
2013. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, szerintem.

Én 19 vagyok, sose öltözködtem tipikus lányosan.

Rocker, alternatív a megjelenésem. Szoknyát, sokat mutató, mély kivágású felsőt és hasonlókat sose hordok/hordtam.

Öltözködj úgy, ahogy jól érzed magad.

Nem kell mások negatív véleményével foglalkoznod.

2013. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
71%

Én is csak azt tudom erősíteni, hogy úgy öltözködj, ahogyjól érzed magad! Ne törődj a beszólásokkal, mert semmi közük a stílusodhoz, alakítsák a saját életüket, ahogy nekik tetszik.

Egyébként én is ilyen voltam 14 évesen, mondjuk inkább a rocker változatban, laza fari, bakancs, férfi együtteses póló. Még mindig alternatívabban öltözök, de gyakran hordok szoknyát, bőr cuccokat, ruhákat, bár a bakancs örök szerelemnek tűnik. Sminkelni is szoktam, körmöm is festem, van, hogy tök nőies színre, mert éppen olyan kedvem van. De azzal sincs gáz, ha ilyen laza maradsz, nem szabad senkinek elítélnie, sokkal jobb, mintha kényelmetlenül éreznéd magad egy szoknyában ésmagassarkúban.


Az meg, hogy nem lesz fiúd, szerintem baromság. Nincs közük hozzá, és amúgy is, az egyik barátnőm full fiúsan öltözik, széles a válla a sok sporttól, erre neki van a legaranyosabb párkapcsolata amit valaha láttam :)

2013. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük. Mindenki úgy öltözködik, ahogy neki tetszik.

Én se voltam nagyon másabb 14 évesen, sőt még most is hasonló vagyok. Én se szeretem a nőies ruhákat, nem sminkelek, lazább nadrágokat hordok, egyszerűbb felsővel, bakanccsal. Ja, és van barátom, szóval a lányos öltözködés és a párkapcsolat nem feltétlenül van összefüggésben.

24/L

2013. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Nem baj egyáltalá nem. Viseld ami kényelmes. Ünnepségekkor sem muszáj ragaszkodni a szoknyához/harisnyához. Milliónyi elegáns nadrágot lehet venni :)
2013. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!