Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, hogy így öltözködök?

Baj, hogy így öltözködök?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, bár ez rajtam egyáltalán nem látszik. Általában úgy öltözök, mint egy fiú, deszkás cipő, lógó nadrág, (de azért a fenekem nincs kint) feltűrt ujjú kapucnis pulóver. Ha mégis lánynak öltözök, esküvőn, vagy ünnepélyen, (szoknya, harisnya, blúz) akkor is elég kényelmetlenül érzem magam. Baj ez? Sminkelni sem szoktam, a körmöm se festem.

Attól még nem vagyok homo, a fiúkat szeretem. (Bár ez az ízlésem is más, mint a többi, de ez nem tartozik ide)


Konkrétan az ellenkezője vagyok annak, ami egy lánytól tellene.



2013. dec. 7. 17:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
53%

én 34 vagyok és kb. így öltözködöm, csak a nadrág nem lóg. meg sminkelek is, de öltözködésben nincs bennem semmi nőies.

szóval nem biztos, hogy "kinövöd", de azzal sem lesz semmi baj. :)

2013. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
52%

a lényeg hogy érezd jól magad

semmit sem kell kinőni,én is mindig megkaptam hogy kinövöm amit szeretek,de nem így lett

nem kell tömegcuccokban járnod,mások véleményére meg nagy ívben sz*rni kell

ameddig te nem szólsz bele mások öltözködésébe nekik sincs joguk magyarázni és inkább a te változatod mint azoké akiken 5tonna smink van,a bőrük a szép barna helyett inkább már narancssárga és kényszert éreznek arra hogy kint legyen a mellük

2013. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Meg nem vagy homo,de jo uton haldsz!
2013. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
9%
Most még nem gáz, de ha 20 évesen is így fogsz öltözködni, az már nagyon gáz lesz. Persze akkor is lesznek igénytelen pasik, akiknek ez bejön, de hogy azok mellett milyen életed lesz, az már más kérdés.
2013. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.


14. hát ezen jót nevettem, "igénytelen pasik", meg "milyen életed lesz". aranyos vagy, de gondolom max. 18-20 lehetsz vagy 14 mint a kérdező.

2013. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
9%

Kedves 15-ös:

Nem tudom, hogy mi volt vicces, de örülök, hogy jól szórakoztál. Ahogy olvasom, Te bele tudod élni magad a kérdező helyébe, hisz Te 34 évesen egy igazi igénytelen trampli vagy. És igen, minden férfi is az, akinek az ilyen antinők tetszenek. Én már az első randiról hazazavartalak volna. A magad fajtán szoktunk jókat röhögni a párommal. Ja, és 36 vagyok.

2013. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy egy lányt az tesz igénytelenné, hogy nem hord nőies ruhát és nem sminkel. Ez semmi más, csakis divat kérdése. Mitől lenne igénytelen, aki nem követi a divatot? Az igénytelenség inkább az alapvető higiéniai dolgok hiányánál kezdődik.
2013. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell a divatot követni évről évre, de vannak alap ruhadarabok, amit egy igényes nő hord, és vannak olyanok, amiket az igénytelen antinők. Sajnos ez a férfiak hibája is, az ilyen nőkkel nem kéne foglalkozni addig, amíg fel nem öltöznek normálisan.
2013. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
50%
Azt se tudod, hogy néz ki ez a lány. Mi van, ha mondjuk jól állnak neki azok a ruhák, amiket hord, csinosabb bennük, mint egy nőiesebb ruhában? Bármilyen meglepő, ilyen is létezik. Nem kéne rögtön látatlanul ítélkezni meg igénytelennek nevezni másokat.
2013. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Egyetertek a 18-as hozzaszoloval!

En is hasonlokeppen latom a dolgokat...

2013. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!