Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez így még elmegy?

Ez így még elmegy?

Figyelt kérdés
14 vagyok, és a suliban ünnepélyekére ugyebár kötelező a matrózblúz (nálunk legalábbis), fekete szoknya+hozzá illő cipő stb... Van egy szűk szoknyám, ami feljön a derekamig, és leér a térdemig, ebbe tűröm bele a matrózblúzom, és ehhez testszínű harisnyát meg olyan 7-8 centis(kb. annyi, nem mértem le) csatos magassarkút húzok. Nem szeretnék úgy kinézni, mint egy utcalány, vagy mint valami leszbikus titkárnő... Egyébként szép, vékony alakom és kis mellem van...Szerintetek? 8.os vagyok amúgy... Jah, és normális megfogalmazásba kérném a véleményt, ha lehet! Köszönöm.

2013. okt. 16. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha látnánk...
2013. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A magassarkú nélkül oké.
2013. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanban nem könnyű megítélni, de nem hangzik rosszul. Ha szépen tudsz menni a cipőben, akkor az is nyugodtan maradhat. Egyáltalán nem baj, ha egy fiatal csaj tud nőiesen öltözködni, és nem a tucatlány stílust követi.
2013. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!