Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete koktélruha kék magassar...

Fekete koktélruha kék magassarkúval elmegy?

Figyelt kérdés
Nem lesz gáz? A körmömet is be tudom festeni ugyanolyan kék színűre, úgy jobb?
2013. ápr. 4. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Feketéhez minden megy ;), ha a ruha sem túl bonyolult akkor tuti jól fog kinézni.

kerestem egy képet,nekem bejön :)

[link]

2013. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! (pont ilyen színű a cipőm:D)

És még egy kérdésem lenne, ha kicsit nagyobbak a vádlijaim, mint kéne, mivel tudom róla elterelni a figyelmet? Mivel kötelező koktélruhában megjelenni az eseményen, látszik az egész lábam, de csak a vádlim vastag és olyan aránytalanul nézek ki :/

2013. ápr. 4. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor viszont nem jo valasztas a kek cipo mivel magara vonja az ember figyelmet. inkabb huzz fekete cipot es felulre valassz egy feltuno kiegeszitot. mondjuk egy orias nyaklancot, tollas bolero, vagy egy csillogos ov stb...
2013. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ilyesmire gondoltál? (amugy nekem a válaszoló képén a táska nem tetszik. amugy igen) :)


[link]


[link]

2013. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!