Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Céges, nemzetközi, kiöltözőseb...

Céges, nemzetközi, kiöltözősebb partira szerintetek elmegy ez az öltözék?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy elég visszafogottan szoktam öltözködni. Ezt a szoknyát [link] gondoltam egy elegánsabb egyszínű fekete ujjatlannal. Vagy túl mintás a szoknya, és ez már nem elég elegáns? Ez inkább hétköznapi viseletnek felelne meg?
2012. júl. 24. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Tökéletes! :-)

21/f

2012. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel olcsó benyomást keltenél és nem is lennél annyira elegáns egy szép fekete egyberuha jobb lenne.

Tudod minden nőnek kell lennie egy kis fekete ruhának.

2012. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az a baj, hogy én még olyan egyberuhát (főleg rövidet) nem találtam, amiben tetszenék magamnak. Nem vagyok kövér, de nem is annyira vékony, és valahogy aránytalannak látom magam bennük. Nem is érezném jól magam benne.
2012. júl. 24. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez elég csiri-csáré. Inkább egy fekete ruha,fehér kiegészítővel. De mindenképpen egy szolid színű egyberuha.
2012. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, főleg nem ilyen eseményre.
2012. júl. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt a szoknyát még irodába se venném fel. Esetleg egy délutáni sétához vehető fel. Semmi elegancia nincs benne, amolyan piacos hatása van. Egy partira nehéz a ruhaválasztás, de egy jó tanács, ami leszűkíti a kört: ilyen nagyon mintás darabokat ne! Akkor már inkább legyen érdekes szabású vagy legyen különleges anyagból a ruha.
2012. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!