Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyesmi nadrág még elmegy...

Ilyesmi nadrág még elmegy strandon?

Figyelt kérdés

[link]

Eléggé kövér vagyok szóval ilyen feszülőst

[link]

nem szivesen vennék fel, a hosszabb nadrág amit amugy is hordhatok az még elmegy?


2013. aug. 9. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
az első teljesen jó, tök jól néz ki
2013. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a helyzet az, hogy ha kövér vagy, tök mindegy. ez csak a túlsúlyosak felesleges vekengése (lányoké is, ne hidd, hogy a fiúkat akarom bántani), hogy jaj ebben talán kevésbé vagyok kövér. de.

nem is ez a lényeg, ússz, napozz, ugrálj, szarj le mindenkit, úgy nem lehet nyaralni, hogy görcsölsz, hogy hogy nézel ki. főleg, hogy senki se fog nézni ,mert nincs kockahasad.


elmondom, hogy voltam a Velencei tavon, és egy tök kövér srác jött be a vízbe, még a cicije is lógott a hájtól, és egy tök csinos lánnyal jöttek, a lány úgy puszilgatta, hogy csak na. és nem hiszem, hogy kőgazdag volt, szóval ne jöjjön senki ezzel a besavanyodott dumával

2013. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen feszülős cuccba nem tudnám jól érezni magam és nem azért, mert kövérebbnek nézek ki vagy sem :) Köszi a válaszokat, nem pont olyanom van, csak random találtam egy gatyát, de tényleg jól néz ki...
2013. aug. 9. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fiatalok többsége ilyesmiben jár strandolni, mint ami az első linken van. Egyáltalán nem fog feltűnni senkinek, hogy a (szerinted) kelleténél nagyobb testedet akarod takargatni benne :)
2013. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!