Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A trapéz nadrág divatos, vagy...

A trapéz nadrág divatos, vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
ez komoly? a trapéz nadrág kb 2005-ig volt divat általános iskolába oké volt.
2013. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg kb 10 éve volt utoljára divatos, most már szerintem elég furán néz ki, ha valaki ilyet vesz fel. Bár, ha neked tetszik, hordd, de divatosnak már egyáltalán nem divatos.
2013. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem divatos, de miért is kellene mindenkinek a divat szerint öltözködnie??? Nézz már körbe az utcán! Hány olyan lányt látsz, aki testnacikba jár, közbe meg úgy néz ki, mint valami töltött galamb, meg nadrágnak hordják, stb. Az idióta légyszerű szemüvegekről ne is beszéljünk, illetve a T-rex-szerű táskahordásról...
2013. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Pedig én úgy tudtam hogy jön vissza a trapéznadrág.
2013. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
A trapéznadrág egy okádék viselet, régen is az volt, amikor divatos volt, de mostmár nem is divatos, szóval ha nem akarod, hogy elvigyen az ízlésrendőrség, akkor inkább ne vedd fel.
2013. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm nemrég előásta a régi trapéznadrágját. Hát, leesett az állam, olyan jól állt rajta, és az utcán is sokan felfigyeltek rá. Szóval szerintem ha jól áll, akkor bátran hordd... :)
2013. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
neharadgudj meg,de a trapéz nadrág egy borzalom.:D szerintem hanyagold
2013. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Szerintem a trapéz nadrág nem valami divatos.., de ha abban érzed jól magad, akkor nem mindegy hogy divatos-e vagy sem? :)
2013. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na ez az... miért akar mindenki divatos lenni? Ha ez áll jól, és ez tetszik, akkor nyugodtan vedd fel! Most miért, mondjuk a "sztárok" némelyike hogy néz már ki? És az elvileg divatos, de ha te mennél úgy ki, akkor hülyének néznek...
2013. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!