Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintem a lányoknak utcán,...

Szerintem a lányoknak utcán, nem ilyen sportcipőkben és tornacipőkben kellene járni. * Hanem bőr cipőkben. * pl. :: amiket belinkeltem Vélemény?

Figyelt kérdés

Sportcipő*

[link]


[link]


[link]


ilyenekben: *

[link]


[link]


[link]


[link]


2013. okt. 14. 11:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
67%
Az utolsó kivételével undorító mind. A sportcipők között is. Én szeretem a magassarkút, de nem valami kényelmes egész napra, tipegni benne, mert ugye rohanni nem lehet, mert hülyén nézel ki, inog a lábad a macskakőn... De te ezt úgysem tudod, mert férfi vagy. Szerintem meg minden férfi járjon ingben, meg öltönyben, na?
2013. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

MI VAN A 2-4 CENTIS NEM TUSARKU CIPOKKEL? Azokkal siman lehet kozlekedni a varosban macskakovon is, peldaul ez: [link]


walking on air

Eileen, herne bay


Have not stopped wearing these boots since they arrived. They are like having slippers on your feet. Needing a wide fitting shoe it was such a delight to find that these boots were so comfortable from the first time of wearing. Highly recommend


Inappropriate? - Report this


4 stars out of 5Very comfortable

Donna, barnet


A really comfortable, smart choice. These boots go with jeans, trousers or skirts and they are so comfortable.


Inappropriate? - Report this


4 stars out of 5Very comfortable

Linda from derby


A soft, comfortable boot. The side zip allows ease getting them on and off, and the gel pad cushioning is really soft all day long. Would defiantly recommend!

2013. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ilyennel igen, de a kérdező által felsorakoztatott példák nem ilyenek voltak.
2013. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg leszarom. Nekem a tornacipő tetszik, az kényelmes, amúgy is minden nap a sínek mellett a sárban kell manővereznem(nincs egy normális vonatmegálló építve, pedig nem vidéki vagyok). Meg aztán hadd döntsem el én, mit hordok.
2013. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

A 3. az hasonlo sarku.

Persze ez amit linkeltem kicsit divatosabb mint a Deichmannos mubor tarsai.


De lanyok, nem egybol a 4. fele cipokre kell gondolni ha arrol van szo hogy nem sportcipo.

Vannak szep noies magas- de nem oriasi sarku cipok is.

2013. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
40%

Hat ebben meg meg jobban lehet sarban kozlekedni... mivel a szara magasabb, es van egy pici sarka.

Ha bele is suppedtem a parkban a sarba - ami reszt egyebkent jardanak gondoltam, holott csak paran atmentek a havon ami mire en odaertem mar kicsit jobban megolvadt - kevesbe volt eselyes hogy oldalt is befolyik a saras hole a cipokben.


De hordja mindenki azt amit akar... csak ne mondjuk mar hogy minden magassarku kenyelmetlen meg oriasi, nem lehet benne kozlekedni, amikor van ra ezer pelda es fazon hogy de leteznek hordhato es emellett praktikus noies magassarku cipok.

Mint pl. a Clarks cipoi.

2013. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

nekem a 4. nagyon tetszik és a 2. viselném mindkettőt, de sportosabb stilushoz nem mennek.


bár a 4. -et el tudom képzelni elgáns és sportos cuccokkal is.

2013. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!