Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintem a lányoknak utcán,...

Szerintem a lányoknak utcán, nem ilyen sportcipőkben és tornacipőkben kellene járni. * Hanem bőr cipőkben. * pl. :: amiket belinkeltem Vélemény?

Figyelt kérdés

Sportcipő*

[link]


[link]


[link]


ilyenekben: *

[link]


[link]


[link]


[link]


2013. okt. 14. 11:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%
Járj te olyanokban, amik szerinted "jók", akkor rájössz, hoyg mennyire kényelmetlenek.
2013. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
45%
Mindenki abban járjon, amiben jól érzi magát. Egy szép, de kényelmetlen cipőben az ő lába fáj, nem a tiéd. Ja és az általad belinkelt összes "bőr" cipő műbőr. Azok meg annyira nem jók huzamosabb használatra. Kivéve, ha gombatenyésztő a viselője :)
2013. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
18%

Maximálisan egyetértek! Az 1. és 2. különösen tetszik. Szerintem nagyon szépek ezek a klasszikus női cipők.

Csakhogy ezekhez nem való a manapság szinte mindenki által hordott csőgatya, meg ehhez hasonló tömegcuccok.

Egy ilyen cipő nőies megjelenést kíván (ami valljuk be manapság ritka, mint a fehér holló), úgy lesz igazán pompás benne az illető nő/lány.

22/f

2013. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg igazán semmi jogod nincs arra, hogy megmondd, ki miben járjon. fogalmam nincs, honnan veszed ehhez a bátorságot egyáltalán. Egy dolog, hogy neked tetszik valami, más dolog idiótaként ráerőltetni a másikra. Hordd te!
2013. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
A legutolsó tetszik, vedd meg nekem és járok én benne.
2013. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
22%

És TE miben jársz?

Te is mindig csak öltönycipőben?

2013. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
43%

Ami mubor cipoket linkeltel azok meg nem kenyelmetlenek, mivel nem tul magas a sarkuk.


En amugy bor bokacsizmaban jarok, aminek kicsi a sarka igy teljesen kenyelmes.


A sportcipo szerintem se valami noies, de igen, manapsag egyre tobb no hordja utcara is 20 felett is. 20 alatt meg eleg kislanyok, de ha bemesz egy egyetemre ott is ugy oltoznek fokent a lanyok mint a tinik...


Nekem tok mindegy, en mast veszek fel, megvan a sajat izlesem, meg megvan a maga oka hogy miert ugy es ahogy oltozkodom.

Velemenyem viszont lehet: rosszul vagyok amikor irodaban is ugy oltoznek a palyakezdo kislanyok mint a kislanyok. Ja es utana ugyanabban a polo-farmer szerkoban megy el bulizni. De legalabb ha normalis polo es farmer lenne... de ezek az agyonszaggatott vagy mintas gatyaktol rossul vagyok.


Na, de nem vagyunk egyformak.


22/N

2013. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem járok öltöny cipőben, csak sportcipőben. Csak a nőkre vonatkozik a kérdés!!!
2013. okt. 14. 12:13
 9/37 anonim ***** válasza:

A 3. "bőr" van meg nekem, az nagyon kényelmes, az utolsónak viszont akkora sarka van, hogy hordja a kérdező, majd rájön, milyen kényelmes egész nap :D

A sportcipőkkel amúgy nincs gond, bár a linkelt 1-2. elég ocsmány. A harmadik viszont simán jó, nekem is van hasonló.

2013. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
10%

Azt hozzatennem hogy a magyarok nagy resze csoro mint a fene.

Turkaloba meg derogal bemenni, holott en 500.000-700.000-es fizetes mellett is kepes vagyok bemenni es megvenni a szerintem nem is hasznalt meg matricas Tamaris borcsizmat 2500 forintert... az egy min. 25.000-es csizma... de na erdekes mod a nyitastol szamitott 6 ora alatt senkinek se tetszett meg, pedig a legtobb emberre jo lett volna 38-as, full bor markas rohadt draga csizma 2500-ert... de na nekem nyolc, en orulok hogy nem sokan tudnak oltozkodni, igy van par turis fogasam. Mondjuk turiban is latni elvetve par extran oltozott not, na meg otvar csoro tinikent mi szinta csak onnan vasaroltunk megis fel lehetett oltozni rendesen...

2013. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!