Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti hogy tudtok ilyen...

Lányok, ti hogy tudtok ilyen cipőkben járni? : )

Figyelt kérdés

sziasztok! Pár hete jött csak úgy az ötlet, hogy kicsit nőiesebben kéne öltözködnöm :) Elterveztem, hogy veszek egy jó kis félcipőt, aminek van egy kis sarka, de nem kell magassarkú. Bementem a boltba, láttam is egy jót egész jó áron. A talpa félelmetes... annyira keskeny, hogy kész csoda lehet azon 10 m-nél többet menni :)a sarka is kb. 0.5x0.5 cm-re volt keskenyítve.

Tavaly amikor szandit néztem, akkor is észrevettem, hogy a női szandikat így csinálják, ráadásul olyan sima a talpa, hogy elcsúszok a semmin. Megnéztem a gyerekcipőt is, volt még 38-as is! Normális, széles talp, ami nem tök sima.

Miért kínozzák így a nőket? Nem hordhatok mindig gyerek cipőket :D


2013. szept. 27. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyanez a problémám, mint neked. Soha sem szerettem a magassarkúkat, mert én is kényelmetlen dolognak tartom őket. És nem tudok bennük menni rendesen, vagy folyamatosan attól félek, hogy zuhanni fogok, hogy hol ér majd valami ciki eset a cipő miatt. De az utóbbi időben én is inkább vennék fel magas(ított) talpút, mert sokkal csinosabb, jobban áll egy nőn, ez köztudott. És mit ad isten, egy ismerősöm hozott nekem egy egyedi, szép, olyan kis törpesarkú hegyesített orrú cipőt az Usa-ból, így nem férek el tőle, fel fogom venni, aztán lesz ami lesz! Tetszenek amúgy a magassarkúk, csak félek hordani, n inkább a kényelmesség híve vagyok elsősorban. :) 19/L

2013. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nálam a nőies cipők kimerülnek az ehhez hasonlókban, ennél magasabb/vékonyabb sarkú cipőt sosem vennék fel. Bár a tornacipőt és a bakancsot szeretem igazán, de ha nőiesebb akarok lenni, akkor ilyet veszek fel.

2013. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlás kérdése az egész. Eleinte alacsonyabb és vastagabb sarokkal kell kezdeni, és egy idő után megy már vékony 10 centisben is :)
2013. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ilyesmi sarkúakat veszek. Ennél keskenyebbet tuti nem, mert az billeg.

[link]

[link]

De általában ezeket sem hordom, mert a lapos kényelmesebb.

2013. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia! Nekem 15cm magas magassatkúm van, de telitalpú. Nekem az nagyon kényelmes, de mindig tornacipőben vagyok (magasszárú) ès sose kötöm be. A magassatkùt is csak ünnepségen veszem fel, ráadásul az enyém erősen tartja a bokámat is. A szandállal is az a bajom ami neked. Pont ezért szoktam nyári csizmát, balerinát és tornacipőt hordani. Strandra tangapapucs.
2013. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2!!! Nem fogod elhinni, de pont ezt nézegettem tegnap a neten és ma bementem megvenni :))))) Gyönyörű, szerintem nőies is, pedig annyira nem nagy a sarka :) és a talpa sem annyira keskeny, hogy egyensúlyozni kelljen állandóan :) És még le is jött belőle 20%, remek :)
2013. szept. 27. 23:19
 7/9 A kérdező kommentje:
1! Megmutatod, milyen stílusú az a cipellő? :)
2013. szept. 27. 23:20
 8/9 A kérdező kommentje:

ja bocsi, csak első ránézésre tünt annak, az enyém ilyen:

[link]

:) annyira nem nagy a sarka, de azért szép nőies, ugye? :)

2013. szept. 27. 23:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég sok női cipőt gyártanak vékony, sima talppal, szóval előbb-utóbb hozzászokik az ember :)

Arra figyelj, hogy mivel nagyon vékony, hideg időben könnyen áthűl, még ha talpbetétet is raksz be.

Meg persze nem árt óvatosan lépkedni a sima talpakon, mert valóban csúszik, de egyrészt rengeteg praktika van, amivel tudod fokozni a tapadását, másrészt majd meglátod, hogy néha pihentető és szórakoztató kicsit csúszkálva járni... én kifejezetten szeretem pl. bevásárláskor, amikor sokat kell fel-alá mászkálni :) persze előfordult már olyan, hogy felmosták az üzletet, és annyira csúszott a vizes kövön a cipőm sima talpa, hogy nem tudtam eltolni a kocsit :D

Szóval ne rettentsen el a vékony, sima talp, túl lehet élni, sőt, élvezni is lehet :)

2013. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!