Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintem a lányoknak utcán,...

Szerintem a lányoknak utcán, nem ilyen sportcipőkben és tornacipőkben kellene járni. * Hanem bőr cipőkben. * pl. :: amiket belinkeltem Vélemény?

Figyelt kérdés

Sportcipő*

[link]


[link]


[link]


ilyenekben: *

[link]


[link]


[link]


[link]


2013. okt. 14. 11:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
75%

#8

Akkor most fejezd is ezt be! Ha te sem vagy hajlandó a nyilvánvalóan kényelmetlenebb cuccokban járni, akkor igazán nem értem, hogy van képed másoktól elvárni.

Gratulálok, gyökérfaktor kiakadt nálad.

2013. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy te mondd már meg,hogy ki milyen cipőbe járjon! Mindenki olyat hord ami számára kényelmes.Én semmi pénzért sem hordanék pl magassarkút.Nekem a legkényelmesebb az edzőcipő,meg a tornacsuka.
2013. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
80%
Ha te meg sportcipőben jársz, miért várod el a nőktől, hogy csak elegáns cipőben járjanak? Jól mutatna melletted egy elegánsan öltözött nő, haha... Ha már itt tartunk, szerintem meg egy férfinak nem kellene sportcipőben járni, se Converse-ben és társaiban...
2013. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
76%

Ha Te is sportcipőben jársz, akkor milyen alapon szólsz bele abba, hogy más ne hordjon azt?


Egyébként se mindenkinek stílusa a magassarkú..én speciel nem szeretem. Menni se tudok benne és idegennek is tűnik a lábamon, nem szeretem. Ettől függetlenül elegánsabban öltözködöm, nálam az átmenet a lapos talpú bokacsizma.

Ettől függetlenül hordjon mindenki azt, ami neki kényelmes. A belinkelt sportcipők egyébként kifejezetten rondák, ezeknél azért jóval szebbek is vannak..

2013. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
50%

Amugy kerdezo tenyleg kemeny vagy hogy te sportcipoben nyomod a noktol meg elvarnad hogy normalis cipo legyen rajtuk...


Szerintem egy ferinak es egy nonek is illik normalis cipot hordania a hetkoznapokra... a SPORTcipo SPORTolasra valo... vagyis az volt eredetileg ma meg boldog boldogtalan ezekben a vackokban maszkal.


Rossz nezni az aluloltozottseget...

De kerdezo mellekesen TE IS aluloltozott vagy!

2013. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve nem minden nő sportcipőben jár. Leginkább csak az iskolások.

Egyébként meg alkalomtól függ, hogy az ember milyen cipőt húz fel. Ha tudom, hogy sokat kell mászkálnom, akkor nem fogok magassarkút húzni. De sportcipőt se húzok sose munkába, csak sportoláshoz. Inkább valami lapos félcipőt vagy balerinát húzok, ha kényelmesen szeretnék lenni.

2013. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
10%

A noknek meg szolnak hogy ne menjunk mar el a veglegek fele, nem csak 7-16 centis magassakuk vannak...


Van olyan aminek alig van sarka... megis noies, picit emelt, raadasul most nagyon divatosak is foleg hogy nem tusarku a tobbseg. Par centi es maris noiesebben nezel ki nem kell 10 centire gondolni egybol...

2013. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
*szolnek
2013. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
bocs, telefonrol nem megy ez most nekem... elnezest a hibakert
2013. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
56%

Mindenki abban jár,amibe akar,illetve ami kényelmes neki!

Sőt amiket linkeltél az Ilyenekhez,pl a legelső szörnyen borzalmas,egy igényes csaj olyat nem hord,max 1 idősebb nő,vagy nagy mama! Na a többiről nem is beszélve!

24 éves vagyok,NŐ és képzeld nem járok magassarkúba,mert nem bírok bennük menni,hanem kondiba/sport cipőbe,de nem olyanba amit linkeltél,hanem eredeti Nike/puma!És képzeld senkit nem zavar...Na arról nem is beszélve sport cipőbe is lehet valaki NŐ!

2013. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!