Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyit költötök havi és...

Ti mennyit költötök havi és éves szinten átlagba ruhára és cipőre?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket részletesen írjátok le, csak érdekel.


Ruha: ..... Ft.

Cipő: ..... Ft.



2013. okt. 10. 15:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
97%

látom, lepontoztak, mert kevés pénzből öltözködöm.

De aki havi 120-at költ, az normális?!

Egyrészt alsónemű, zokni, és melltartó a legfontosabbak.

Másrészt tényleg nem a ruha teszi az embert, de pl rengetegszer kérdezik meg, hogy hol vettem a blézeremet, vagy farmeromat, mert szeretnének ők is ilyet....

Én turkálóból öltözködöm, ezt felvállalom, és ők is kedvet kapnak hozzá. Hiszen olcsó és nem kell több ezret fizetni cucconként (kilós).

Aki ezért lepontozz, az vagy lenéz engem, vagy szerinte lehetetlenség ennyiből kijönni...

szívesen elmegyek vele vásárolni, úgy hogy megmutatom mi mennyi és mennyiből kijövök.

2013. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is rengeteg pulóverem és farmerom is van, amiket már 5-6 éve hordok és még mindig jó állapotban vannak. Cipőm is van egy, amit már harmadik éve viselek, igaz azt nem napi szinten.


31/F

2013. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
39%
21, első vagyok.Látom, hogy engem is lepontoztak. Sajnos nem engedhetem meg jelenleg, hogy így pazaroljam a pénzt, mint egyesek. A lényeg, hogy ízléses és ápolt legyen az öltözék. Az, hogy ki mennyit költ, teljesen lényegtelen. Hiszen lehet, hogy 100 ezret költ havonta ruhára, még is ízléstelenül néz ki. A többség ilyen. :)
2013. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Igazatok van. A legtöbb ember a napi megélhetéssel küszködik és már az nagy kihívás sok embernek hogy egyáltalán vegyen magára ruhát meg cipőt. Én sem tehetem meg hogy havi 10 ezernél többet költsek sőt van amikor egész évben költök csak 15-20 ezret. Sajnos ez van, enni kell és fűteni is.
2013. nov. 15. 16:55
 25/30 anonim ***** válasza:
93%
Tavaly egy évben költöttem 27ezret ruhára.
2014. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
szerintem az éves 27 az átlagos annyit kellene adni magunkra.
2014. febr. 14. 14:41
 27/30 anonim ***** válasza:
95%
Miért az évente 27 ezer az ideális? Ezt ki szabja meg? Annak akinek nincs pénze annak ez "ideális" akinek van és szeret vásárolni annak ez havi "adag".
2014. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

szerintem az sokkal több ha havi 30 ezret és évente 360 ezret szívnak el az emberek cigarettára.


És szerintem éves 27 ezer ami havi lebontásban b 2 ezer forint az szerintem nem sok sőt ennyit kellene költeni a normális higiénikus öltözködés fenntartásához.

2014. febr. 15. 20:05
 29/30 anonim ***** válasza:
68%

Hát havi 2000 az mi? Aki elcigizi és azért nem futja ruhára az így járt, aki hülye pusztuljon, ezt vallom.

Én költök havi 15-30 ezret ruhára attól is függ mi kell meg van e leárazás olyankor többet is vásárolok hiszen olcsóbb minden. Csak márkás ruháim vannak, nem sajnálom a pénzt pl. egy Levis farmerre, az önmagában már kb 20 ezer.

Az említett 27 ezer Ft az max 2 normális farmer ára vagy egy kabát/dzseki és 1-2 felső árkategóriától függetlenül. Egy évre az sovány összeg.


Én csak bugyikra és hálóingre költöttem ebben a hónapban 10.000t. A többi cuccra meg még 30at :)

2014. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

nem dohányzok, nem drogozok, nincsen semmilyen függőségem, soha nem vásárolok kész ételt, mindent magam főzök, piacon vásárolok, sőt piacon veszek meg sok tisztálkodó, vagy háztartásibeli dolgot.

tudatosan étkezünk, rengeteget spórolunk, hogy nem eszünk chipset kiló számra, és csokikat is mértékkel (de azt úgyis kapunk névnapra, szülnapra, szóval nem veszünk).

így "rengeteg" spórolt pénzünk van, és havi 5-10ezer megy el ruházkodásra, mert turiból öltözünk, és Levis farmer ott is van, sőt, címkés is kedves utolsó...

hihetetlen, hogy büszkélkedsz ezzel, hogy mennyit képes vagy elkölteni...

gondolom fél millió forint a jövedelmed?! nekünk legalább telik rengeteg szórakozásra, üdülésre, és másoknak IS vásárolunk, nem csak magunkat!

2014. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!