Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyit költötök havi és...

Ti mennyit költötök havi és éves szinten átlagba ruhára és cipőre?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket részletesen írjátok le, csak érdekel.


Ruha: ..... Ft.

Cipő: ..... Ft.



2013. okt. 10. 15:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Ruha: 10000 Ft

Cipő: 15000 Ft

2013. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%

Hát figyelj.

Havonta 20 ezret biztosan elköltök a Bershkába.

Évszakváltáskor csinálok nagyobb bevásárlást. Például holnap lesznek Glamour napok,oda mindenképpen megyek,és megveszem a szükségeseket.

Cipőből minőségit veszek,hogy jövőre ne kettőt kelljen venni,hanem maradjon ez+ egy újat veszek,és váltogatom őket.

Általában Tamarisba,vagy Humanicba,esetleg Salamanderbe veszek cipőt.

Ez havi szinten húszezer.( A ruhák)

Cipőt mint említettem évente négyszer veszek,nagyobb összegben( 25 ezer pl.),hogy tovább bírják.

2013. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni hogy /év vagy /hó azt fűzzétek mellé :)) köszi.
2013. okt. 10. 16:04
 4/30 anonim válasza:
83%

Havi szinten ruhára 10.000 - 15.000. Attól függ. Persze, ha valami drágább dologra van szükség, akkor ez nő, most olyanra gondolok, mint pl. egy kabát, és persze vannak olyan hónapok, amikor 10.000 Ft alatt van. Szóval ez a 10.000 az átlag. :)


Cipő: Nem veszek havi szinten cipőt. Csizmát veszek egy évben kb. kettőt, sportcipőt nem hordok, inkább tornacipőt. Ezek egészen jól bírják, nem kell minden évben vennem, de ha valami megtetszik és még árban sem drága, akkor megveszem. :)

2013. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Én nem havonta megyek vásárolni hanem amikor szükségem van valamire. De változó. Van olyan hogy elmegyek vásárolni és akkor elköltök 35ezret, de van hogy 1-1 felsőt/nadrágot veszek.

A cipőt sem mindig egy helyen veszem. Van 16ezres cipőm, de van 1500as is. :)

2013. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Ruha: kb. 10.000/hó

Cipő: kb. 80.000/év


Ruhát általában össze-vissza vásárolok, nem havonta. Van, hogy hónapokig nem tetszik semmi aztán meg hirtelen elköltök egy csomó pénzt. Téli/nyári nagy leárazásokon rengeteg mindent szoktam venni, és nagyon szeretem a turkálókat is. Általában 1-2 évente veszek egy drága téli csizmát, az elég nagy részét teszi ki az évi saccolt 80 ezernek.

2013. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

Ruha: 15000 Ft/hó

Cipő: 60.000 Ft/év

2013. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%

Ruhára 10-30 ezret költök havonta. Sajnos igazan ruhamanias vagyok, kifejezeten szeretem a bluzokat, kabatokat, a selyemanyagot, ezekre koltok nagyobb osszegeket.


Cipot evente 3-szor veszek, taskat 1-2-szer, de akkor mimdenkepp draga, jol megformalt, kenyelmes bort. Most peldaul egy olyan magassarku tetszik, amin rengeteg femszinu (nem arany, nem ezust) csillam van, es he hegyesebb orra. Ez lenne a 3. cipom iden :)

2013. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%

Ruha havi átlagban 40-50 ezer. Most szezonváltáskor elköltöttem kb 300 ezer forintot ami tudom hogy rengeteg de így jött ki hogy megengedhettem magamnak. Vettem 3 pár körömcipőt és 2 pár bokacsizmát. Ezek nem nagy összegek, a CCC üzlet a kedvencem, 10 ezer a legdrágább.

Ruhákat Amnesiam Sugarbird, Magenta hordok főleg ezekből meg nem kell sok és megvan a 300 ezer :)


28L

2013. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Érdekes de látom a nagy átlag 10 ezret költ havonta. AKkor nálam nem sok az éves 40 ezer ruhára és 15 ezer cipőre :) Szeretek szépen öltözni de nem hordok márkásakat és én is szeretem a turis felsőket is amit új vagy használtan is veszek, csak nadrágból nem veszek használtat, abból mindig újat, meg cipőböl is.


Kíváncsi voltam ki mennyit költ mert van mikor ismerőseim azt mondjk jó sok mindent vettél 20 ezerből :D mert ők nem tudnak 10 dolgot venni belőle.

2013. okt. 11. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!